Skocz do zawartości

INPA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jaka wersja inpy jest aktualna? Macie może namiary skąd ją pobrać? Potrzebuje do kasowania błędów, bmw f11 2016r / win 10 64bit.

https://chomikuj.pl/speed1211/Inpa+FXX+Din75/INPA+Fxx+Din76,4925115620.rar(archive

Instrukcja

Może ktoś mi podesłać hasło na priw do wypakowania? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem z inpą. Nowy kabel k+dcan + przejściówka 20 pin, auto to e39. Kropka przy battery w inpie jest czarna, natomiast przy ignition miga on/off jak by było jakieś zwarcie. Inpa nie łaczy się z żadnym modułem. Ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pewnie już sprawdziłeś ale upewnij się że adapter jest solidnie wpięty - często tam pojawia się "luz"

no i to samo we wtyczce w komorze silnika.

to złącze jest dość... wiekowe. może kontaktorem jakimś pryśnij. oczyść gniazdo.

na początek.

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kurde nie wiem jaki masz kabel i jaką wersję inpa.

ale z tego co mi się kojarzy to bez przełącznika może nie ogarniać wszystkich modułów w aucie.

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie, mam problem z inpą. Nowy kabel k+dcan + przejściówka 20 pin, auto to e39. Kropka przy battery w inpie jest czarna, natomiast przy ignition miga on/off jak by było jakieś zwarcie. Inpa nie łaczy się z żadnym modułem. Ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny?

 

Problem rozwiązany, może komuś się przyda. Przyczyną był uszkodzony licznik, po odłaczeniu wtyczek licznika można połączyć się ze wszystkimi modułami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem z ncs dummy wyskakuje mi błąd za każdym razem jak chce wczytać plik fsw_psw.trc


http://foto-hosting.pl/img/5f/b1/9e/5fb19e3c20829c370df2c6d3103493e8b443af74.png


przerabiał ktoś ten problem?

jeśli tak to proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Wie ktoś co to za tryby mam Inpe po niemiecku i do czego się odnoszą? Mam tryb BandModus. Co to za tryb.?


http://foto-hosting.pl/img/80/fa/62/80fa62955db7ef2d8a15cedc904fb8d31debe8d6.jpeg

Nie dotykaj, bo się zdziwisz :D :D :D

tryby energooszczędny, są to tryby wyłączenia , uśpienia, transportu , ogonie wyłączają pojazd w różnym zakresie , nic nowego nie uruchomisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe no to jestem wyjątkiem od tygodnia na tym trybie jeżdżę BandModus. Nie można wyłączyć tego trybu można go przezucic na inny jeden z 4 musi być zaznaczony jako aktywny.


Ewentualnie F4 wyłącza wszystkie tryby.


Dobra tryby wyłączone. Regulacja tylko przez Tune, widać inpa jest 100 razy lepsza do tego typu działań niż ista+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,


pytanko o kropki battery/ignition. Do niedawna korzystałem z gotowej maszyny VM do inpy. Teraz przesiadłem się na nowego laptopa, czysty system i zainstalowałem Standard Tools 2.12.0 (inpa 5.0.2). Po zainstalowaniu sterowników do kabla, uruchomieniu inpy (załatwienie wszystkich trybów zgodności itd) okazało się, że na kablu mam cały czas załączony akumulator + zapłon. Na starej maszynie wszystko działało prawidłowo i wykrywało prawidłowo włączenie zapłonu. Kabel kupiony dość dawno w Viaken + wcześniejsze testy wykluczają "spięcie" na sztywno zapłonu w kablu.


Czy ktoś miał z was taką przypadłość?



ps. Nie mam możliwości sprawdzenia działania starej VM.

ps2. Dodatkowo zrobiłem test i podłączyłem sam kabel do laptopa i odpaliłem inpę. W tym momencie również wykrywa battery + ignition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.