Skocz do zawartości

G31 Problem po doposażeniu


ECSauto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów !

Potrzebuje pilnie ( odpłatnie oczywiście ) jakiegoś zdolniachę który potrafi zdalnie ( on line ) ogarnąć , uporządkować programowanie i kodowanie w G31 . Auto trafiło do nas na doposażenie w hak elektryczny składany ( 3CA) . Po dopisaniu i kodowaniu ( org ISTA Next ) zniknęło : HKFM,FZD,SMFA i sa na liście jako nie dostępne - brak komunikacji . Wróciłem do ustawień podstawowych ( przed montażem haka ) , wkodowałem hak również za pomocą ISTY Next i dalej komunikacji z wymienionymi sterownikami brak . Na próbę wymieniłem moduł FZD na nowy prosto z serwisu ( tak zaleca pieprzona ISTA ) i ...dalej nie ma funkcji obsługi dachu bo nie ma komunikacji . Próba programowania Nextem kończy się debilna informacja żebym wymienił moduł FZD itp . Napięcia są sprawdzone , masy są, przejście na szynach CAN jest , interfejsy magistrali CAN ( R2a ) jest nowy i dalej....jestem w czarnej dupie . Poszedłem dalej i wymieniłem , myśląc że to jego wina , BDC na nowy i ...dalej to samo . Posiadam Anydesk , Esysa i inne potrzebne do tego rzeczy . Jeśli jest ktoś tu na forum kto chce zarobić i ma na tyle wiedzy aby przynajmniej ogarnąć ten samochód do ustawień przed montażem haka to zapraszam . Mój numer telefonu to 886076102 . Numer vin tego typa to - BT74354 . :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.