Skocz do zawartości

VXDIAG VCX SE


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Alternatywa dla ICOM'a czyli VVXDIAG. Działa po wifi jak i kablu USB. Można diagnozować, kodować, programować auta od 2004 roku. W E serii jest problem z MOST'em bo fejs nie ma możliwości podłaczenia jak w icomie. Dla nowszych serii działa identycznie jak icom. Nawet ista czy itool radar widzi go jako icom. Jest wsparcie od producenta czyli aktualizacja firmware. Kosztuje w ich oficjalnym sklepie coś poniżej 160 $. Urządzenie widzi napięcia na liniach K, L.

Dokładny test macie tutaj:


Mam coś takiego i testowałem na swojej F11 z 2014r.

Zastanawiałem się nad icom nano ale niestety jest bezużyteczny do serii E, nawet diagnozy nie można nim zrobić.

Może ktoś szuka alternatywy dla klona icom.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Mój itool radar wyszukuje icom ale nie wskazuje Device state na zielono ze jest free tylko jest zaznaczone N/A. Jak mam zrobić zeby był free??

Sprawdź adres IP komputera, muszą być z tej samej podsieci.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak w ISTA/P bo nie mam ale jak podepniesz po kablu USB to w ISTA+ można zrobić aktualizację sterowników, osobiście tego nie robiłem ale widziałem jak gość to puścił i poszło. Dużo wolniej jak na ICOM NEXT ale jest do zrobienia, osobiście chyba bym tego nie zrobił na VCX...
Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak w ISTA/P bo nie mam ale jak podepniesz po kablu USB to w ISTA+ można zrobić aktualizację sterowników, osobiście tego nie robiłem ale widziałem jak gość to puścił i poszło. Dużo wolniej jak na ICOM NEXT ale jest do zrobienia, osobiście chyba bym tego nie zrobił na VCX...

Zapewne działa to na zasadzie PassThru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.