Skocz do zawartości

ICOM problem z seriami F


Deniro26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czas mam problem z połączeniem się z serią F posiadam ICOM generalnie swid reader działa i mogę wyciągać 1b/d z cic ale np e sys nie łączy sie ani nie widzi auta z seria F , jak odpale Inpe to widzi zaplon i baterie na ON , gdy próbuje łączyć się z e sys to cały czas wyskakuje ten błąd oraz opcja "conect via vin" jest na szaro , zmieniałem już kable enthernet , co moglo zostać uszkodzone coś z laptopem karta sieciowa czy icom siada ? z seria e niema problemow winkiem programuje ista itp tylko z seriami f sie nie moge laczyc. moze cos z konfiguracja laptopa sie stalo ? ale podkladalem drugiego na nim instalowalem e sys i dalej to samo... juz 3 czy 4 efka z ktora nie moge sie polaczyc moze ediabas sie rozsypal czy cos ?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

13932989_1099607650127678_96115883_n.jpg

 

13941094_1099607643461012_284870591_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za free na śląsku - ISTA A P D , NCS , INPA , E-SYS , Coding and Programing. FSC codes

Ja bym i za free nie przyjechał. Boję się oddawać samochód w takie ręce. Ci program czarno na białym napisał co trzeba. Jak wtedy dalej pracować z programem zamiar , jeśli utkniesz na podłączeniu? Sorry, ale po prostu brak słów. W internecie morze instrukcje dotyczące konfigurowania programu .

P.S.

Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, Jeśli jesteś ze Śląska , to mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dla ESYS nie ma znaczenia ediabas potrzebny tylko do ZGW_searach dla ENET (EDIABAS/Hardware/ENET/) EDIABAS 7.3.0

Dla ICOM z ESYS nie ma potrzeby ustawiać EDIABAS nie ma znaczenia dla tego programu

tylko tak samo jak dla Ediabas rezerwujemy ICOM , powiem Ci że tym razem zgodzę się Temsky ale do Esys lepszy ENET prościej i szybciej .

I nie uruchamiaj innych programów bmw np INPA tool32 itp blokują działanie , może jakiś program działa w tle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zobaczymy kupilem zwyklego eneta zobacze czy icom szwankuje czy cos z laptopem

Kolego, dla Icom i Enet zupełnie inne ustawienia . Wytłumacz mi jedno, jeśli Icom działa z innymi programami, a z Esys nie , a tu Icom ? Może to jednak problem w konfiguracji Esys ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam od jakiegoś czas mam problem z połączeniem się z serią F posiadam ICOM generalnie swid reader działa i mogę wyciągać 1b/d z cic ale np e sys nie łączy sie ani nie widzi auta z seria F , jak odpale Inpe to widzi zaplon i baterie na ON , gdy próbuje łączyć się z e sys to cały czas wyskakuje ten błąd oraz opcja "conect via vin" jest na szaro , zmieniałem już kable enthernet , co moglo zostać uszkodzone coś z laptopem karta sieciowa czy icom siada ? z seria e niema problemow winkiem programuje ista itp tylko z seriami f sie nie moge laczyc. moze cos z konfiguracja laptopa sie stalo ? ale podkladalem drugiego na nim instalowalem e sys i dalej to samo... juz 3 czy 4 efka z ktora nie moge sie polaczyc moze ediabas sie rozsypal czy cos ?

 

Pozdrawiam serdecznie

 

13932989_1099607650127678_96115883_n.jpg

 

13941094_1099607643461012_284870591_n.jpg

 

Udało Ci się rozwiązać problem?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.