Skocz do zawartości

Jaki Interfejs/Skaner/Tester Polecacie Kupić


Kudłaty94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Do E60 530d 2004r. wystarczy interfejs tylko z linią K 7 pin, czy wymagany jest K +D-Can 7 i 8 pin ?

Wystarczy tylko z jedną linią K (na pinie 7 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Głowica ds150 na podwójnej plycie 3.0( koszt 350 do 500 zl) radzi sobie niezle z Bmw, a w połączeniu z programem WoW Wurth (po polsku ) to juz calkiem niezle narzedzie do diagnozy. Oczywiscie o kodowaniu i programowaniu zapomnij.No ale ds150 wymaga laptopa.

W cenie którą podales nie ma niestety uniwersalanego skanera typu all in one który robilby Bmw. Najtanszy jaki znam to launch 129 i kosztuje 1400zl.

Prawda jest taka że zestawu typu: kabel 2KD-Can plus inpa, ncs,winkfp i ista d nic nie zastąpi w tej cenie jesli chodzi o serie E.

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witam,

koledzy pomożecie, nabyłem w zeszłym tygodniu BMW e53 z silnikiem M57TU z 2006roku.

Jestem w posiadaniu viakena, który bez problemu działał z E39 z 2003 i E38 1999 . (taki z możliwością dopięcia adaptera na okrągłą końcówkę 16 pin)

Możliwe że nie będzie poprawnie działał z 2006 ?

zainstalowałem inpa na kompie, ale nie wykrywa mi wszystkich modułów (możliwe że inpa ma problem z Windows 10)

nie mogę się z silnikiem połączyć a potrzebuję EGR przymknąć ;) i zobaczyć jak wtryski.

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czy taki interface będzie dobry?

https://viaken.pl/pl/interfejs-usb-do-bmw-k-dcan-pro-we-wtyku-obd2-16pin.html

gość przez telefon polecił program ISTA D.

są gdzieś bezpieczne "źródła"

Z góry dzięki za pomoc

Jedyne wiarygodne media....:Woda, prąd, gaz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,


jaki interfejs polecacie do E39? Najlepiej Interfejs plus oprogramowanie.


Chodzi mi o to, żeby móc sprawdzić błędy, skasować je, ustawić poziomy NIVO. Z drugiej strony nie musi być jakiś drogi i wypasiony, bo nie jestem mechanikiem i nie zamierzam nic kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu kabel K+DCAN z forum BMW-sport od kkkkamil26. Do tego na plytach mam INPA, NCS Expert, NCS Dumny, DIS, ISTA D i pewnie coś tam jeszcze. Kabel sprawny w 100%, dziqsek kodował mi nim zdalnie moje e84, auto sprzedałem i został mi się sprzęt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A jesteś w stanie napisać co to był za kabel? Jakaś aukcja z allegro ... bo w sumie jest tego w trzy $%#@ ale nie wiadomo czy będzie działać.


Takie coś znalazłem, myślicie że się nada? http://deltatronic.pl/diagnostic/bmw_dcan_bluetooth

Jak za sam kabel to cena z kosmosu..u mnie za tyle bedziesz mial komplet :)

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, pytanie do majstrów czy ten kabel z linku poniżej to będzie działać w mojej e60 z 2005 roku?


https://allegro.pl/interfejs-kabel-diagnostyczny-obd2-inpa-dis-bmw-i5056338373.html


Nie chciałbym się bawić w odsyłanie i potrzebny mi będzie do INPA. Na pożyczonym od kumpla takim niebieskim to bezproblemowo się łączyło i chciałbym tak samo. Tu pytanie do kogoś z forum czy nikt takimi kablami nie handluje to przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.