Skocz do zawartości

Jaki interfejs diagnostyczny Do bmw i innych marek


mazur_rks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam BMW E93 2009, I chciałem skalibrować active steering. Moje pytanie brzmi jaki interfejs diagnostyczny polecacie co da radę, ale także zależało by mi żeby pasował również do innych marek gdyż czasami handluje autami. kolega mi polecił następujący: Autocom CDP+ Interfejs DELPHI DS150e


https://allegro.pl/oferta/autocom-cdp-interfejs-delphi-ds150e-8634146863


Ale zaś inny mechanik mi mówił że lepiej Multidiag do bmw tylko że nie sprecyzował jaki...

Czy mogli byście pomóc z wyborem albo polecić jakiś dobry sprzęt z zaufanego źródła, w sumie budżet jest nie ograniczony ale raczej będę korzystał sporadycznie, wiec cena mogła by być adekwatna.


PS: Jakie oprogramowanie również polecacie do BMW

PS2: w złym miejscu zamieściłem wątek proszę o przeniesienie :)

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programem Delphi i głowicą ds150 czy tez Multidiag za duzo w Bmw nie podziałasz , funkcji serwisowych b,mało.Plus tylko taki ze obsługuje duzo marek.

Szukaj interfejsu FVdi (abrites) , prawdziwy kombajn do 20 marek , ma funkcje serwisowe, kodowanie, wpisywanie vin do sterownika, wyciaganie pin itd.

Jak cos mam taki na sprzedaz :)

sprzedam iCom Next Ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programem Delphi i głowicą ds150 czy tez Multidiag za duzo w Bmw nie podziałasz , funkcji serwisowych b,mało.Plus tylko taki ze obsługuje duzo marek.

Szukaj interfejsu FVdi (abrites) , prawdziwy kombajn do 20 marek , ma funkcje serwisowe, kodowanie, wpisywanie vin do sterownika, wyciaganie pin itd.

Jak cos mam taki na sprzedaz :)

 

Hej, ile miało by to kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.