Skocz do zawartości

XDelete - ktoś używał


pawers

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Hej, opinie w necie są bardzo dobre, podobno auto zachowuje się jak standardowe RWD. Ja właśnie próbuję połączyć aplikację z autem, natomiast ciągle dostaję komunikat: "xDelete could not connect to your car". Z odpiętym kablem obd2 komunikat jest zupełnie inny, więc zakładam że to nie problem sprzętowy, chociaz mój kabel obd2 to taki tani chińczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

A to przepraszam.

czytałem tutaj

https://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=1557299&page=11

i ostatnie info od dostawcy było takie, że jeszcze nie ma.


Ktoś wie za co odpowiadają opcje:

AWD Sport/Snow

AWD Custom


??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Moze to ogarną.

Fajnie jakby była opcja ustawienia RWD dla trybu comfort,sport i sport+ a awd dla comfort+ i eco .

Wiem, że to trochę jakby chcieć zjeść ciastko i mieć ciastko.


Każdorazowe flashowanie softu jakoś mnie odpycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch godzin mam auto RWD :D Ta apka to piękny wynalazek


Jeździłem bokiem po mokrych rondach śmiejąc się na głos :)


Interesujący wydaje się również tryb Sport, takie prawie RWD, ale z małą ilością momentu na przodzie. Na deszczu fajnie się jeździło.


Jeśli ktoś ma jakies pytania to śmiało

Edytowane przez loot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, opinie w necie są bardzo dobre, podobno auto zachowuje się jak standardowe RWD. Ja właśnie próbuję połączyć aplikację z autem, natomiast ciągle dostaję komunikat: "xDelete could not connect to your car". Z odpiętym kablem obd2 komunikat jest zupełnie inny, więc zakładam że to nie problem sprzętowy, chociaz mój kabel obd2 to taki tani chińczyk.

Sprawdź, czy telefon obsługuje opcję Ethernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

U mnie po kursie wychodzi 560zł.

Może nabędę i zobaczę.

Byłem przeciwnikiem xDrive ale jakoś bardzo nie przeszkadza, choć by się chciało trochę nadrzucić tyłkiem.


Myślałem jednak nad czymś innym - chciałem całkowicie wywalić xD ale... nie przeszkadza to zostawiłem.

Drugi temat to że w każdej chwili można odpiąć jedną wtyczkę pod autem i już jest RWD ale są błędy na desce. Błędy znikają jak się wtyczkę podepnie i przejedzie 5-10 metrów.


Dlatego też mam pomysł aby zrobić sobie switch w aucie i poprowadzić kabelki do tej wiązki aby móc z poziomu kabiny to włączać i wyłączać. Nie będę korzystał często to... te błędy na desce (przez chwile) przeboleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpięcie wtyczki z tego co wiem nie tylko wyświetla błędy, ale dezaktywuje systemy bezpieczeństwa, więc trochę słabo tak jeździć, chyba że tylko po torze, gdzie poślizg na mokrym/śliskim nie stanowi problemu.


Sam też zawsze unikałem BMW z xDrive, bo przecież "prawdziwa bawara napędza się na tył", dziś mam oba auta z xDrive i trzecie też zamierzam takie kupić, bo jest to świetne rozwiązanie, szczególnie w zimie i na deszcze. Samochód zbiera się i zachowuje zupełnie inaczej, szczególnie przy niskich prędkościach. Nie przeszkadza xDrive również wcale latać tyłem, co przy większym silniku i napędzie na tył przy słabej przyczepności byłoby codziennością - z xDrive można jeździć bokiem i można normalnie.


Dajcie znać jak Wam poszło z xDelete, sam zamierzam się tym zainteresować, ale za mało jeszcze wiem, np. czy można łatwo i szybko przełączać on/off xDrive, czy jest to niebezpieczne (sterownik padnie i co wtedy?), etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odpięcie wtyczki z tego co wiem nie tylko wyświetla błędy, ale dezaktywuje systemy bezpieczeństwa, więc trochę słabo tak jeździć, chyba że tylko po torze, gdzie poślizg na mokrym/śliskim nie stanowi problemu.


Sam też zawsze unikałem BMW z xDrive, bo przecież "prawdziwa bawara napędza się na tył", dziś mam oba auta z xDrive i trzecie też zamierzam takie kupić, bo jest to świetne rozwiązanie, szczególnie w zimie i na deszcze. Samochód zbiera się i zachowuje zupełnie inaczej, szczególnie przy niskich prędkościach. Nie przeszkadza xDrive również wcale latać tyłem, co przy większym silniku i napędzie na tył przy słabej przyczepności byłoby codziennością - z xDrive można jeździć bokiem i można normalnie.


Dajcie znać jak Wam poszło z xDelete, sam zamierzam się tym zainteresować, ale za mało jeszcze wiem, np. czy można łatwo i szybko przełączać on/off xDrive, czy jest to niebezpieczne (sterownik padnie i co wtedy?), etc.

 


Raczej nie jest to niebezpieczne jesli soft pilnuje aby sprzeglo bylo w100% rozlacozne podczas przelaczeń.


A to ze wylacza systemy bezpieczenstwa to... takie RWD z DTC to... tak troche nie RWD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam wszystkich 2 dni temu zakupiłem licencje na Xdelete, jak narazie po przejechaniu ok. 400 km mogę powiedzieć, że jest MEGA, naprawdę super sprawa, mieszkam blisko karkonoszy z właczonym xdrive normalnie można u nas jeździć w rejonach górskich bez problemu, tryb SPORT moim zdaniem super rozwiązanie gdy chce się polatać i pozarzucać tyłem majac jednocześnie wiekszą kontrole niz przy samym RWD, sam tryb RWD działa po prostu jak w zwykłym aucie z napedem na tył, jak dla mnie zero jakiej kolwiek różnicy odrazu pojawia sie radość na twarzy. Tryb snow tutaj muszę przestrzec, że auto zachowuje się zupełnie inaczej niz na normalnym AWD, pozostawiłem auto na kilka godzin pod hotelem, auta jezdziły obok, padał snieg PROBLEM! nie moge wyjechać z miejsca parkingowego bo się slizgam, przełaczam z AWD na SNOW z smiesznym podejsciem, że trzeba bedzie zapierdzielac po line. A tu zaskoczenie, auto za drugą probą wyjechało z zaspy. Aplikacja naprawde godna polecenia, zmiana miedzy softami trwa dosłownie 25 sekund i spokoj, wszystko robić według instrukcji pokazujacych sie na ekranie i jest pięknie. (testowane na 335i e92 lekko pomodzonej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A zwrócił ktoś uwagę na różnice w spalaniu? Czy cały czas teraz deptacie* ;) i się tylko zwiększyło?

Przy normalnej jeździe opory są mniejsze to i spalanie powinno troche się zmniejszyć.

Edytowane przez a.mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.