Skocz do zawartości

Poszukiwana instrukcja obsługi INPA 4.4.7 bądź spolszczenie


KNAGAS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszperałem na forum ale jak dotąd na marne.

Posiadam inpe 4.4.7 w języku Angielskim.

Nazwy techniczne nie należą do najłatwiejszych. Czy ma ktos jakieś instrukcje użytkowania bądź coś podobnego co oznaczają poszczególne bloki/zakładki?

A może ma ktoś spolszczenie do tej wersji?

Diagnozowane auto BMW E53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Zapamiętaj zasady są w każdym modelu i sterowniku takie same

inpa to zbiór plików które łączą się z danymi sterownikami , można wchodzić nawet z innego modelu auta jesli mają takie same sterowniki

modele są tylko po to aby było łatwiej , mimo że sa dane do wyboru tylko z danym modelem jak diagnoza całego samochodu

zapamiętaj poszególene przyciski od F1 do F10 są we wszystkich sterownikach i modelach takie same

F2 identyfikacja sterownika

F3 dane kodowania

F4 błędy (i tu są zakładki F1 czytaj błędy, F2 kasuj błędy jest jescze cień ale nie jest to ważne )

F5 Status czyli podgląd parametrów na zywo zakładki od F1 do F8

F6 Aktywacja (zakładki od F1 do F8 ) uruchamiasz do testów podległe danym sterownikom urządzenia typu wiatrak chłodnicy , swiece żarowe pompa itp

F7 i F8 (pomiń )

F9 drukuj

F10 cofnij się lub zamknij

i to cała inpa

nie dotykaj trybu sleep mode , transportowego , energooszczędnego , pomijaj też jak nie musisz synchronizacji DDE/DME - EWS/CAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu a interesuje mnie jedna rzecz związana z inpą. Kolega Din76 napisał, że po wejściu klawiszem F6 można sprawdzić działanie różnych elementów podległych sterownikom. Dokładnie chodziło by mi o sprawdzenie sterownika i świec żarowych. Mógłby ktoś mi to naświetlić dokładniej? Szukałem postów w tym temacie i są info że można to zrobić ale nie jest opisane jak? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mam po polsku ten silnik DDE6 , miałem sobie go kupić i dla szybszej diagnozy przetłumaczyłem ten plik na polski jak chcesz to moge ci podesłać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.