Skocz do zawartości

Aktualizacja softu w e60!!!


emilo123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum i mam nadzieję że uzyskam od was pomocną dłoń :)

Jestem posiadaczem BMW e60 z 2005 r z navi professional ale interesuje mnie aktualizacja softu do tego właśnie radyjka gdyż często potrafi krzaczyć albo się resetować a najnowsze mapy do navi nie wchodzą i gdzieś wyczytałem że przyczyną może być właśnie stary soft. Wiem że mam starszy soft bo w nowszym jest troszeczkę inna kolorystyka i inna ikonka "idrive" w menu głównym.

Chciałbym sie dowiedzieć jak mógłbym dokonać aktualizacji krok po kroku i co mi do niej jest potrzebne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Witam .Po aktualizacji softu nie chodzi mi pokrętło oriętuje sie ktos dlaczego ???

 

 

a podnosiles caly soft samochodu czy tylko samego CCC/CIC ?

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam aktualizacji softu, szczególnie navi bez ICOMa A+B, trzeba to zrobić po złączu MOST.

Aktualizacja nie jest trudna, ale nie każdy ma ICOM'a, powiedziałbym nawet, że łatwa.

 

ICOMem najelpiej puścić aktualizację ISTA-P podłączając nasze auto dobrymi kablami do dawcy, aby mieć co najmniej 13V napięcie gdy zapłon będzie włączony.

Oprogramowanie można pobrać za free z internetu. ISTA-P zaktualizuje od razu cały samochód i zajmie to ok. 4-5 h.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odświeżę...

Kto w lubuskim mógłby zaktualizować soft ( całościowo najlepiej) w E61?

 

pzdr Nix

Nie jest to dobre miejsce na ogłoszenia napisz w tym temacie a na pewno ktoś się zgłosi do Ciebie

viewtopic.php?f=48&t=110554&start=945

Jak byś był z Lubelskiego lub okolic to ja mam nawet dwa ICOM i bez problemu bym zrobił ci aktualizacje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Witam fanów :) polecicie kogoś komplekowo wymiana oprogramowania, nawigacja, odblokowanie DVD, przestawienie ringow na swiatła dzienne. Ewentualnie chcialem założyc usb czy jest to mozliwe? 530 2005r. w Radomiu lub okolicach. Dzieki za pomoc pozdrawiam wszystkich pasionatów marki. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Chciałem nieco odświeżyć temat. Jestem w nim dość zielony. Dopiero co kupiłem E60 z 2003r. Pojechałem do serwisu, żeby porobić rzeczy zaniedbane przed kupnem. W serwisie, Pan zakochany w BMW mówi, żeby zaktualizować soft skoro nic takiego nie było robione od nowości.


Czy robić update skoro nic niepokojącego nie dzieje się w samochodzie? Czy jest on bezpieczny?

Gość mówił mi, że czasem po aktualizacji nic nie widać na ekranie i trzeba gdzieś wtedy jechać, żeby to naprawić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Chciałem nieco odświeżyć temat. Jestem w nim dość zielony. Dopiero co kupiłem E60 z 2003r. Pojechałem do serwisu, żeby porobić rzeczy zaniedbane przed kupnem. W serwisie, Pan zakochany w BMW mówi, żeby zaktualizować soft skoro nic takiego nie było robione od nowości.


Czy robić update skoro nic niepokojącego nie dzieje się w samochodzie? Czy jest on bezpieczny?

Gość mówił mi, że czasem po aktualizacji nic nie widać na ekranie i trzeba gdzieś wtedy jechać, żeby to naprawić..

Zawsze jest sens robić aktualizację ale nie u kolesia, który na wstępie mówi, że jak położy się Navi przy aktualizacji

to masz jechać gdzie indziej na naprawę. Tak to sobie możesz sam zrobić...

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.