Skocz do zawartości

prośba o pomoc akumulator gubi prąd


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że tak długo. To mój pierwszy raz. Jestem bliska strzelenia sobie w łeb.

W 2017 r. zakupiłam samochód marki BMW X4 (rok. prod. 2016) w multisalonie w Poznaniu. Samochód był objęty gwarancją BMW, jestem drugim właścicielem, wcześniej był własnością firmy leasingowej.

W chwili zakupu nie zostaliśmy poinformowani, że samochód jest wyposażony w GPS. Samochód jest garażowany, problem pojawia się gdy stoi zamknięty w garażu na dłużej niż dobę.

Na wyświetlaczu pojawia się napis informujący o nadmiernym wyczerpywaniu akumulatora. Byliśmy w Autor. Serwisie BMW. wymienili akumulator na nowy. Po kolejnym komunikacie usiłowano mi wmówić, że coś muszę zostawiać włączonego w samochodzie. Ponieważ nie mogliśmy dojść do porozumienia, serwis zatrzymał auto na dwie doby zamykając go w garażu i sprawdzając wcześniej czy gdzieś nie jest coś przeze mnie podłączone (laptop, ładowarka, itp.). W wyniku tych oględzin serwis zresetował cały komputer i na nowo wgrał program. Problem nie zniknął. Przy trzecim razie (kiedy już się skończyła gwarancja) stwierdzono, że auto jest wyposażone w moduł GPS, który to moduł wymontowano i wystawiono nam fakturę na kwotę prawie 1100 zł.

Przy kolejnej wizycie w serwisie powiedziano mi, że w aucie widocznie jest jeszcze coś zamontowane (drugi GPS, jakaś blokada, dodatkowy alarm), ale ich elektryk nie umie tego znaleźć.

W chwili obecnej planuję sprzedać samochód i boję się, że to mi się nie uda, bo uczciwość nie pozwala mi zataić faktu, że jest z tym samochodem jakiś problem.

Wczoraj odebrałam auto po trzech dniach od elektryka, który stwierdził, że wszystko jest OK, rano akumulator wykazuje ubytek 0,04 miliAmpera, i nie może pomóc.

Dlatego zwracam się do Państwa z następującym pytaniem: co jeszcze mogę w tej sprawie zrobić? Poza napisaniem pisma do pierwszego właściciela, który mi odpisał, że montowali tam tylko jeden GPS....

Jestem załamana tą sytuacją, mąż przebywa za granicą i sama muszę jakoś tę sprawę załatwić.

Jesteście Państwo moją ostatnią nadzieją. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.