Skocz do zawartości

E87 Logic7 wzmacniacz


czesio301

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w trakcie dokładania Logic7 do jedynki i mam problem w zmacniaczem, mianowicie nie pasuje mi uchwyt. Zaznaczyłem miejsca gdzie teoretycznie by to pasowało ale mam anglika i nie wiem czy dokładnie tak ma to być. Mógłby ktoś poratować foto jak to wygląda u niego?


jsblxbktpq8z_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już zamontowane. Uchwyt który miałem był kompletnie powyginany. Jednak powstał nowy problem a mianowicie brak zasilania na wzmacniaczu. Bezpiecznik 8(20A) jest na miejscu jednak na wtyczce do wzmacniacza nie ma napięcia przez co nie ma żadnych dźwięków. Po lewej stronie mam wolną wtyczke 10pin z jednym przewodem i wyczke do światłowodu + z tyłu w peszlu gumowym 2 wtyczki do światłowodu i czarną wtyczke 3 pin z jednym przewodem. Gdzie je wpiąć? Jak znaleźć zasilanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok już zamontowane. Uchwyt który miałem był kompletnie powyginany. Jednak powstał nowy problem a mianowicie brak zasilania na wzmacniaczu. Bezpiecznik 8(20A) jest na miejscu jednak na wtyczce do wzmacniacza nie ma napięcia przez co nie ma żadnych dźwięków. Po lewej stronie mam wolną wtyczke 10pin z jednym przewodem i wyczke do światłowodu + z tyłu w peszlu gumowym 2 wtyczki do światłowodu i czarną wtyczke 3 pin z jednym przewodem. Gdzie je wpiąć? Jak znaleźć zasilanie?

newtis.info - link do schematów.

Zasilanie może być na 20 pinowej wtyczce, lub 2 pinowej osobnej.

Nie wiem jaki wzmak podpiąłeś ale czasem trzeba zrobić mostek na 1 i 2 pinie (jeśli dobrze pamiętam) przy 4 pinowej kostce przy swiatlowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.