Skocz do zawartości

E39 schemat podłączenia zmieniarki


21tehace21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, BMW E39 01/2001 navi 16:9 professional, samochòd kupiłem bez zmieniarki, dzisiaj dokupiłem zmieniarkę ale zauważyłem że mam tylko jedną kostkę 3piny do zasilania zmieniarki, porozbieralem boczki w poszukiwaniu drugiej wtyczki ale nic nie znalazłem, wyczytałem że w moim przypadku druga kostka to powinien być taki krótki kabel łączący kostkę wahler CD 10 pinowa w tunerze bm24 z kostką 6 pinowa w zmieniarce. Znalazłem tylko schemat z tunera bm24 ale nie znalazłem jak to powinno być podłączone od strony zmieniarki, czy mógłby mi to ktoś rozpisać albo podesłać jakiś schemat, i czy jest możliwość dorobienia jakoś tej kostki tzn same piny połączyć gdybym nie znalazł takiego kabla ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam ponownie u mnie sprawa wygląda teraz nastepujaco, dużo czytałem na internecie o tym bm24 i wyczytałem że przyczyną mogą być zimne luty, wziąłem tuner i przelutowalem wszystkie luty, gdy składałem wszystko do kupy to zauważyłem że wtyczka co idzie do zmieniarki nie wchodzi dobrze w tuner tak samo wtyczka od navi ponieważ tam jest takie niebieskie zabezpueczenie, podpiąłem wszystko tak jak ma być i teraz efekt mam taki że zmieniarka działa tylko że cicho jakieś 1/3 głosnosci radia fm, regulacja i wszystko działa tylko że cicho, ma ktoś pomysł co może być przyczyna, czy mogłem coś popsuć lutując tuner, oraz czy jest ktoś może z Podkarpacia z okolic Przemyśla z tunerem i zmieniarka żeby podmienić i zobaczyć o co chodzi ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.