Skocz do zawartości

PROBLEM Z RADIEM BMW E60 2007 ROK


mardock14

Rekomendowane odpowiedzi

Malo konkretow ale tak sie zachowuja urzadzenia elektroniczne gdy dostaja zbyt maly prad. Powodem moze byc brak styku na kostce radia , bezpieczniku lub moze szwankowac modul odpowiedzialny za doplyw energi. Moze byc tez zimny lut w samym radiu na elemencie odpowiedzialnym za dystrybucje napiecia. Nie wykluczona jest rowniez uszkodzona wiazka lub zwarcie na glosnikach. Wyjecie tego radia i wlozenie na probe innego wiele by wyjasnilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kotos poradzil mi aby wyciagnac akumulator i podladowac zrobilem to i radio smigalo kilka godzin bez zarzutu nastepnie po tym czasie znowu zaczelo wariowac zdecy dowalem wlorzyc nowy akumulator ale terz po dzialalo na jakis czas i znowu sie wylacza i trzeszczy jest tak ze czasem sie wlaczy i dziala jak malinka a czase wogole nic wspminales o bezpieczniku i kostce jaki to bezpiecznik gdzie go szukac?


mam jeszcze wistalowanego parrota ale on smiga bez problemu nic po za tym wszystko fabryczne nie mam navi ani bluettoth ale o tym chyba pisalem

mam rowniez wadliwy fogging sensor zamowilem czekam na dostawe.

dodatkowy jak skanuje samochod za pomoca Carly wyskakuje jeden blad 00E18D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To blad komunikacji. Sprawdz czy masz zamknieta petle swiatlowodowa. Jezeli nie masz zadnych bajerow oprocz radia petla powinna byc zamknieta zlaczem znajdujacym sie we wnece schowka od spodu. (pod gniazdem latarki) Jezeli nie masz mulfa logic7 itp ale jest poprowadzony swiatlowod pod tapicerke bagaznika (lewa strona boczek wewnatrz bagaznika) to tam rowniez znajduje sie zworka petli swiatlowodowej. Bezpieczniki od radia sa w schowku natomiast od magistrali pradowej w bagazniku nad akumulatorem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.