Skocz do zawartości

Audio Z F30 do E91


maniek8112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje się ktoś może, czy audio z F30 podejdzie na zasadzie P&P do E91?

Jakimś cudem siadły mi głośniki (albo grają na pół gwizdka, albo ''pierdzą''), a mam okazyjnie do kupienia kompletne audio z F30 tylko nie mam pewności co do montażu, a wolałbym uniknąć przeróbek i problemów z radiem.

Mam nadzieję także, że jest lepsze od mojego (standard z dużą navi)


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Orientuje się ktoś może, czy audio z F30 podejdzie na zasadzie P&P do E91?

Jakimś cudem siadły mi głośniki (albo grają na pół gwizdka, albo ''pierdzą''), a mam okazyjnie do kupienia kompletne audio z F30 tylko nie mam pewności co do montażu, a wolałbym uniknąć przeróbek i problemów z radiem.

Mam nadzieję także, że jest lepsze od mojego (standard z dużą navi)


Pozdrawiam

Zależy jakie z F30 i do jakiego z E91.


Generalnie moim zdaniem te z E91 są lepiej wykonane i lepsze jakościowo.

Lepiej grać nie będzie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem co polecasz w miejsce fabrycznego audio? Nie chce mi się bawić w dokładanie wzmacniacza, czy skrzyni do bagażnika.

Widziałem zestawy Hertz'a za 300zł za np przednie i 300 za pod fotel + dystanse i wyciszenie chociaż przednich drzwi to mogę dać tylko czy ma to w ogóle sens?

Sprawdzałem co ''pierdzi'' i okazuje się, że tylko przednie w drzwiach i pod fotelami niszczą uszy przy głośnym słuchaniu jak dojdzie jakikolwiek bas.


https://youtu.be/2F8JE_Sw29o


Na załączonym filmiku to słychać. Tylne w drzwiach grają ok i pomimo przełączenia na tylne to przednie i tak lekko grają i ''pierdzą''. Kolega powiedział mi, że pierdzenie to nie zawsze wina głośników, a czasem za małej mocy wzmacniacza.

Co sądzicie o tym? i najważniejsze co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zatem co polecasz w miejsce fabrycznego audio? Nie chce mi się bawić w dokładanie wzmacniacza, czy skrzyni do bagażnika.

Widziałem zestawy Hertz'a za 300zł za np przednie i 300 za pod fotel + dystanse i wyciszenie chociaż przednich drzwi to mogę dać tylko czy ma to w ogóle sens?

Sprawdzałem co ''pierdzi'' i okazuje się, że tylko przednie w drzwiach i pod fotelami niszczą uszy przy głośnym słuchaniu jak dojdzie jakikolwiek bas.


https://youtu.be/2F8JE_Sw29o


Na załączonym filmiku to słychać. Tylne w drzwiach grają ok i pomimo przełączenia na tylne to przednie i tak lekko grają i ''pierdzą''. Kolega powiedział mi, że pierdzenie to nie zawsze wina głośników, a czasem za małej mocy wzmacniacza.

Co sądzicie o tym? i najważniejsze co z tym zrobić?

Kolega ma racje.


Jeśli coś jest dobre, to przeważnie kosztuje więcej.

Wstaw sobie Logic7 całe z E91. Chyba za około 1000zł uda się całość zrobić jeśli ogarniesz sam, albo jakiś kolega Ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.