Skocz do zawartości

Emulator za zmieniarkę, co to jest?


Marcin0602

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

niedawno kupiłem E60 z 2004 roku. W schowku znajdował się kabel, który pasował tylko do urządzeń Apple'a. Jako cwaniak kupiłem przejściówkę audio FireWire-minijack, ale nie zaglądałem gdzie on idzie. Niestety przejściówka nie zadziałała i dałem sobie spokój. Dzisiaj robiąc porządki zauważyłem, że mam nieoryginalne urządzenie. Przypomina jakiś emulator za zmieniarkę i wklejony jest na gumową maź.


6f3798a47dcbf6e5med.jpg


Są dwa kable, jeden z kwadratową końcówką jest to FireWire, a drugi chyba oryginalny.


1b47b278f8a67ba6med.jpg


Pytanie, które chciałbym wam zadać to: Czy znacie to urządzenie?

Czy mogę zainstalować oryginalną zmieniarkę w tym miejscu? Czy da radę, aby ten sprzęt działał z Androidem albo z jakimkolwiek urządzeniem audio na minijacka?


Z góry dzięki,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hej, mam podobny problem bo w mojej e60 nie mam zmieniarki cd bo poprzedni właściciel ja wymontowal i wstawił Moduł MOST INTERFACE iPod BMW Alpine czyli zamiast zmieniarki można podłączyć iPod czy cos innego z Apple. Ten kwadratowy kabel to podlaczasz do tego urzadzenia i drugi koniec to jest szerokie wejście pasujące do iPoda na przykład.


Ja mam taki problem, ze iDrive nie wykrywa iPoda i czy jakiś magik z forum wie co z tym zrobić? Podlaczam iPoda i wybieram cd1 i on zaczyna myslec i dostaje komunikat, ze nie można odczytać i po tym komunikacie już nie da rady wklikać się znowu w cd od zmieniarki a jest ich 6. Domyślam się, że trzeba to jakoś zakodowac itd.Przeszukalem forum z USA i iDrive korzysta z kolejnych płyt do sortowania muzyki po autorach, rodzajach muzyki itd. Czytałem też, ze jeżeli mój odtwarzacz cd potrafi odczytać płytę cd z formatem mp3 to obejdzie się bez kodowania a jeżeli nie czyta to trzeba niestety kodowac. Nie mam plyty cd z mp3 i muszę jakąś skombinowac do testu. Czy ktoś orientuję się czy samemu można to zrobić i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może podzielę się co zrobiłem.


Szukałem dużo informacji w internecie, rozważałem powrót do oryginalnej zmieniarki, ale problem rozwiązałem inaczej. Kupiłem IPoda na OLX za 60zł. IPod Nano 4 generacji ze słuchawkami, ładowarką i kablem kosztował 60zł. Deal miesiąca :D Sprawa wygląda teraz tak, że płyty które wyświetla iDrive to posortowane utwory np. wg nazwy czy gatunku. Obsługa jest tego bardzo prosta. Lepiej zrobić nie mogłem, a jeśli chodzi o jakość dźwięku to również jest bardzo dobra. Nie żałuję ani złotówki. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.