Skocz do zawartości

Nie działa CD/DVD nie widzi dysku twardego -CIC


gelu1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest taki problem. W pewnym momencie siadł mi sprzęt odpowiedzialny za odtwarzanie CD/DVD po włożeniu płyty wyskakuje komunikat weryfikacja proszę czekać i nic się nie dzieje. Jednocześnie system nie widzi dysku twardego z muzyką, wyskakuje komunikat - brak informacji. Wymontowano mi w serwisie czytnik razem w dysku (jedno urządzenie) i wysłano do weryfikacji. Okazuje się, że czytnik CD sprawny, dysk sprawny a urządzenie nie działa. Magik co to sprawdza stawia na płytę główną w tym urządzeniu i niestety nie da sobie z tym rady. Za obdukcje zainkasuje kasiorkę a ja mam nadal problem. Macie kogoś do kogo można by to podesłać co by spróbował to naprawić? Ewentualnie może ktoś wie gdzie to można kupić używane, żeby dokodować do mojego auta. A może uważacie, ze to nie w tym jest problem?? Wszystkie sugestie mile widziane. Dodam, że samochód do X6 E71 z 2010r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam.

Mam ten sam problem w e87 2008r. CIC. Dodam że nawigacja normalnie się aktualizuje, z pendrive czyta dobrze. Ale nie odtwarza cd/dvd, i nie kopiuje że schowka muzyki, czasem długo się uruchamia. Słyszałem, że może to być problem z dyskiem partycjami. Czy można zdobyć obraz (konfigurację) pustego dysku?

Czy ewentualnie kupić nowy skonfigurowany, tylko koszt spory na allegro 700zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.