Skocz do zawartości

rozkodowanie radia


jamess0007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie:D! ale mam jeden jeszcze problem, odnośnie wpisałem wcześniej jeszcze trzy razy źle kod i mi zablokowało radio i pisze code wite i tak od długich chwil, a mianowicie od kilku dni, podobno gdy wyłączone jest radio to ten proces się wydłuża ale jechałem ostatnio do Łodzi około po 40 min w jedną stronę i po mieście też trochę i tak od 3 dni nic, czy jakoś można je zrestartować by można było wpisać poprawny kod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie:D! ale mam jeden jeszcze problem, odnośnie wpisałem wcześniej jeszcze trzy razy źle kod i mi zablokowało radio i pisze code wite i tak od długich chwil, a mianowicie od kilku dni, podobno gdy wyłączone jest radio to ten proces się wydłuża ale jechałem ostatnio do Łodzi około po 40 min w jedną stronę i po mieście też trochę i tak od 3 dni nic, czy jakoś można je zrestartować by można było wpisać poprawny kod?

Nie jeżdżąc samochodem, tylko włącz zapłon i radio i czekaj, może to trwać 0.5godz. lub 2godz.

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
witam dolacze sie do postu i tez potrzebuje pomocy przy rozkodowaniu radia do mojego bmw E36 318 ti 97 r . nr radia BP6262V7030934 Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM :D

Witam.

 

9756

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Wczoraj przyszło mi radio do mojego E36 (zakupione na Allegro) Kupiłem takie samo jak było bo stawiam na klasyke (w starym padł wyświetlacz)

Niestety jak się okazuje radio jest zakodowane, sprzedawca nie posiada kodu. Mogę odesłać je z powrotem chyba że komuś uda się je rozkodować o co bardzo proszę :)

 

Numer: PH7850W1410276

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj przyszło mi radio do mojego E36 (zakupione na Allegro) Kupiłem takie samo jak było bo stawiam na klasyke (w starym padł wyświetlacz)

Niestety jak się okazuje radio jest zakodowane, sprzedawca nie posiada kodu. Mogę odesłać je z powrotem chyba że komuś uda się je rozkodować o co bardzo proszę :)

 

Numer: PH7850W1410276

Witam.

 

7276

RADIOSTART

Tel.: 722 171 351

e-mail: s.uanakonda(małpka)gmail.com

WhatsApp +48 722 171 351

Skype: dekster205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Cześć! Bardzo proszę o pomoc z rozkodowaniem radia:


BMW Business CD

BP0273 1 9931970

7 640 273 342


Próbowałem z kodem na 4 cyfry, ale mam jakby 5 miejsc (kresek) i możliwość wyboru cyfr od 1 do 6. Z góry dzięki za wszelką pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.