Skocz do zawartości

[E46] Radio business CD - problem - wyłącza się co 20 min


Asot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

co 20 min wyłącza mi się radio. Wiem, że radyjko zostało dołożone, nie wiem czy to może kolidować.

Czy ktoś ma, lub miał podobny problem?

Jakiś pomysł w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Udało się!

PROBLEM ROZWIĄZANY!

 

Panowie, minęło parę lat od kiedy zadałem to pytanie, a nikt mi na nie nie potrafił odpowiedzieć.

 

Dzisiaj przy próbie podłączenia wzmacniacza i suba poprzez konwerter RCA szukałem pinu do którego mógłbym podpiąć REMOTE.

Wg schematu jest to PIN nr 5 - czyli prąd po przekręceniu kluczyka w stacyjce na pozycję 1.

 

Problem pojawił się kiedy sprawdzałem PINy multimetrem. Okazało się, że PIN nr 5 nie dostaje prądu po przekręceniu stacyjki.

Chwila myślenia i sprawdziłem bezpieczniki. Wg schematu za radio odpowiedzialne są bezpieczniki nr 7 i 41. Test multimetrem i bang!

 

Mamy winowajcę. Bezpiecznik nr 7 był walnięty, wystarczyło go wymienić i teraz znowu w PINie nr jest 5 prąd, dzięki czemu radio

NIE WYŁĄCZA się po 20 min. Mam nadzieję, że jeśli ktoś tu trafi to sobie poradzi, zwłaszcza, że na polskich stronach widziałem już kilkanaście takich tematów.

 

Szerokości! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Udało się!

PROBLEM ROZWIĄZANY!

 

Panowie, minęło parę lat od kiedy zadałem to pytanie, a nikt mi na nie nie potrafił odpowiedzieć.

 

Dzisiaj przy próbie podłączenia wzmacniacza i suba poprzez konwerter RCA szukałem pinu do którego mógłbym podpiąć REMOTE.

Wg schematu jest to PIN nr 5 - czyli prąd po przekręceniu kluczyka w stacyjce na pozycję 1.

 

Problem pojawił się kiedy sprawdzałem PINy multimetrem. Okazało się, że PIN nr 5 nie dostaje prądu po przekręceniu stacyjki.

Chwila myślenia i sprawdziłem bezpieczniki. Wg schematu za radio odpowiedzialne są bezpieczniki nr 7 i 41. Test multimetrem i bang!

 

Mamy winowajcę. Bezpiecznik nr 7 był walnięty, wystarczyło go wymienić i teraz znowu w PINie nr jest 5 prąd, dzięki czemu radio

NIE WYŁĄCZA się po 20 min. Mam nadzieję, że jeśli ktoś tu trafi to sobie poradzi, zwłaszcza, że na polskich stronach widziałem już kilkanaście takich tematów.

 

Szerokości! ;)

Dzisiaj z ciekawości zajrzałem do bezpieczników i nie miałem w ogóle bezpiecznika nr 7, po włożeniu go radio i tak gra bez kluczyka w stacyjce,więc chyba u mnie problem leży gdzieś indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witam. Kupiłem nie dawno radio business cd do e46 ale jest problem. Jest w tym radiu płyta która raz mi wyszła i zaczęło działać radio fm niestety żaden przycisk na radiu nie działa można tylko na kierownicy go obsługiwać. Teraz jak włożyłem płytę to nawet nie mogę jej juz wyjąć. Ktoś wie o co chodzi że żaden przycisk nie działa? Radio jest jakoś zablokowane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.