Skocz do zawartości

Combox media bmw e90


Mlodzik18

Rekomendowane odpowiedzi

Zapakować da radę tylko co dalej.....

 

To ten sam który chcę założyc do mojego auta ,ale żadnej pomocy z forum nie dostałem

Z tego co wyszukałem to trzeba kupić przejsciowke do combox telematic plus przejścia kabli facra ,zakodowac,wykupic kod fsc, i to chyba tyle...

Ale pierwszy problem jaki napotkałem to combox bo to część kodowana i trzeba podać Vin, używki nie chcę bo często sprzedają padniete i koszt połowy nowego (eBay)na allegro są po 300 zł ale od sprzedawcy który ma całą masę negatywów

po drodze pewnie wyjdą jeszcze jakieś jaja ale to wyjdzie w praniu.... sam już nie wiem, poczytałem chyba że sto postów na zagranicznych forach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawy temat z zdjęciami na Angielskim forum

http://www.bimmerfest.com/forums/#/topics/772784?page=1

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wątek ze USA już go jakiś czas temu przesledzilem dość dokładnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ktoś wie ?

Jakie są różnice między combox telematic , a combox telematic GPS np 9257162 - dziwi mnie fakt ze ten nie ma nawigacji ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam.

Chcę odblokować sobię internet w mojej E92 ale nie wiem czy mam combox. Jak to sprawdzić?Mam CIC professional z dyskiem, mogę odtwarzać muzykę przez bluetooth z komórki, mam w menu office, moge odczytywać maile i smsy, mam komendy głosowe i lektora po ang. Da się z tego wywnioskować czy mam comboxa i czy da się odblokować internet?

Tak w ogóle to korzysta ktoś z internetu w swojej E9X? Można np. korzystać z nawigacji Gogle maps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wygląda że masz combox , jest szansa na internet z komórki itd , trzeba przekodować CICa - dodatkowe FA i zmienić VIN w combox na auto USA .

Jestem w trakcie jak to odpalę to napewno opisze co i jak .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

CIC bez comboxa nie odbiera smsów i e-maili , chcesz się upewnić to rozkoduj vin - jest to napisane w wyposażeniu .

https://www.mdecoder.com/

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szukaj

BMW kabel K+D-CAN

INPA

NSC

Trochę poczytasz na forum są instrukcje instalacji i linki do programów .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Koledzy mam e91 z 2010 roku. Radio profesional. Mogę podłączyć telefon przed bluetooth, ale nie mogę słuchać muzyki.


Po rozkodowaniu vin mam:

S609A Navigation System Professional

S620A Voice Control

S644A Preparation F Mobile Phone W Bluetooth

S698A AreaCode 2 For DVD

S6AAA BMW TeleServices

S6ABA Control For Teleservices

S6FLA USBAudio Interface

S7XAA M Leathr Wheelshift Paddlemultifunc

S863A Retailer Directory Europe

S879A Onboard Vehicle Literature German

S8SCA Telematics Access Requestcountryspec

S8SPA Control Unit COP


Czy da się coś zmienić aby moc stremowac muzykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Masz MULF2 , żeby słuchać muzyki przez bluotooth potrzeba COMBOX $6VC .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć. Ma pytanie do was. Mam Combox media. Mam connected drive, sos, Usb, bluetooth. Czy da się zakodować combox tak aby działał streaming audio po bluetooth? Jak podłączę do usb to od razu przełącza na usb i wyskakuje informacja:


Usb audio przy włączonej funkcji bt-audio urządzenia iPhone niemozl. W razie potrzeby włączyć usb audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim aucie miałem combox media i streaming działał bez problemu bez żadnego kodowania....


Combox łączył się z tel HTC 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streaming działa jak odłączenia od usb, połączę bt od nowa to wtedy dział. Wystarczy, że znowu podłączę pod usb i przestaje działać. Muszę apostrofem łączyć bt na nowo... wydaje mi się, że będzie to związane z ustawieniami MEDIA lub CIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W combox jest inna wtyczka i potrzeba przepinować przewody , lub są gotowe adaptery .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Mam obecnie w aucie Mulfa2-High Basis czy wystarczy ze kupie comboxa telematic, odpowiednio zakoduję i bedzie działać, czy potrzebuje jakieś dodatkowe okablowanie ?

Montaż comboxa jest możliwy dla każdego rocznika?

Mam 06.2007 bez navi ale BT z radio profi z aux bez usb w schowku i tylko mulf w bagażniku...

Kabel i ncsa juz mam więc sobie dokoduję:)


No i idąc dalej tym tropem posiadanie usb w schowku będzie możliwe po montażu comboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.