Skocz do zawartości

Brak nazw utworów .........


sfinks311

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem ten post i teraz też zauważam iż u mnie radyjko przestawia kolejność piosenek.Na komputerze jest ok.Róznica pomiędzy Twoim problemem a moim jest taka iż oryginalne płyty u mnie działają prawidłowo natomiast wszystko nagrywane jest źle odtwarzane.Nie przeszkadza mi to jakoś mocno ale dla własnej ciekawości chciałbym wiedzieć co moze być tego przyczyną :D :D :D
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może być wspólna przyczyna. Podejrzewam, że audio BMW może czytać płyty z własnej, zapisanej bazy danych, gdzie może po prostu są błędy. Chociaż z nagrywanymi CD może być kwestia trybu ich zapisania. Nie jestem fachowcem ale nagrywarki zapisują w różnych trybach (ISO itp). Nie wiem czy Tobie źle czyta "dokładne" kopie, czy jakieś kompilacje ("składanki"). Ja miałem jeszcze jeden objaw: napęd niektóre płyty źle czytał i źle zapisywał - ze zniekształceniami. Co ciekawe, jak zrobiłem kopię płyty to czytał lepiej!!! W ten sposób udało mi się skopiować na dysk w aucie kilka płyt, których oryginałów "nie przyjął". Umówiłem się z tym problemem w serwisie i co się okazało? Jak przed wizytą ustalałem dokładnie które CD im pokazać, to problem zniknął... Napęd zaczął czytać te płyty. Ale zgłosiłem ten problem z czytaniem tytułów i potwierdzili, że w innym aucie też tytuły są źle odczytywane. Za kilka dni jadę na przegląd po 30.000, zobaczę czy coś zwojowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam, nam problem z nazwami utworów, radio professional Alpine

Po wczytaniu płyty z mp3 pokazuje track 01 itd zamiast nazwy, po naciśnięciu przycisku lista są nazwy tylko ich nie ma zaraz po włożeniu płyty. Co może być nie tak? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.