Skocz do zawartości

Radio professional vs business


Michall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Mam zestaw HIFi niestety suby nie grają (demontowałem fotele) i suby są. Stawiam w takim układzie na padnięty wzmacniacz. Mam pytanie czy ktoś z was ma może do sprzedania taki wzmacniacz ewentualnie wie gdzie można naprawić bądź użyczyć na chwilę w celu podpięcia i sprawdzenia czy to aby na pewno wzmacniacz (teren Małopolska najlepiej).

Do E60 (chyba w e90 jest taki sam) wzmak za 10zł mozna kupic na allegro.

Ja mam od F10 lift wzmak hifi (taki sam jak przed) za 249+kw na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zestaw HIFi niestety suby nie grają (demontowałem fotele) i suby są. Stawiam w takim układzie na padnięty wzmacniacz. Mam pytanie czy ktoś z was ma może do sprzedania taki wzmacniacz ewentualnie wie gdzie można naprawić bądź użyczyć na chwilę w celu podpięcia i sprawdzenia czy to aby na pewno wzmacniacz (teren Małopolska najlepiej).

Do E60 (chyba w e90 jest taki sam) wzmak za 10zł mozna kupic na allegro.

Ja mam od F10 lift wzmak hifi (taki sam jak przed) za 249+kw na allegro

 

Wzmak=wzmacniacz? gdzie za 10 zł można kupić?

Na allegro widziałęm za 299 zł ale daleko a nie chce zamawiać kota w worku... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest schemat od e90/e87. Wiec powtarzam Ci po raz kolejny że wzmacniacz hifi steruje wszystkimi głośnikami. Podejrzewam że w e60 też tak jest.

Podejrzewać i powtarzać możesz.

Mam E61 i link do schematów:

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e61-530d-tou_200804/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-combination/sound-output/hifi-loudspeaker-system/ugOiakS


Widać wyraźnie że wzmak jest tylko do subwooferów

Poniżej foto

s-l1600.jpg



Zaś w E90 jest tak jak piszesz, wzmak w HiFi jest dla wszystkich głośników - tak jak już w F10, F30 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wzmacniacz HiFi w e91 wygląda w środku tak:

https://boards.wetransfer.com/board/sfwdi4s5pvhatku7520200418141524/latest


ktoś się orientuje czy od innego modelu wzmacniacz będzie kompatybilny? W sensie wizualnie z zewnątrz wygląda tak samo... ewentualnie zna kogoś kto byłby w stanie naprawić końcówki mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

od roku jestem posiadaczem X6 E71, chciałem wymienić nagłośnienie i wzmacniacz. Zacząłem staranniej przyglądać się instalacji i napotkała mnie taka sytuacja że nie znalazłem wzmacniacza. I tu moje pytanie , czy wypuszczane były takie golasy bez wzmacniacza? w bagarku z lewej strony nie mam nawet tej ramki w którą ów wzmacniacz mógłby być zamontowany. nie mam nawet modułu Bluetooth - taka sytuacja?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie bmw x3 e83 radio biznes czyli 6głośników plus basowe w podłodze i wzmacniacz. Z chęcią bym wymienił radio na "zwykle dobrej jakości. " Problem w tym, że nie mogę znaleźć do takiej konfiguracji kostek ISO żeby podłączyć inne radio. Ewentualnie czy z tyłu radia jest możliwość podpięcia jakiegoś modułu bluetooth?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.