Skocz do zawartości

tuner bm54 mozliwa naprawa - modyfikacja ?


orlik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wychwalał bym aż tak V-garaz , kolega jest po ich naprawie i za długo działającymi końcówkami mocy się nie nacieszył. Po jakimś czasie znów zaczynają się palić. Jak ktoś ma szczęście to może z 2 lata podziałają. NA naprawę gwarancyjną nie ma co liczyć.

Nie ładnie tak "marko0424" wrzucać wszystkie firmy do jednego worka bo raczej nie korzystałeś z usług wszystkich więc taki tekst jest nie na miejscu.

A może jesteś pracownikiem V-garaz i to twój cel?

 

Po pierwsze kolego nie napisałem nic złego i nikogo nie obraziłem

Po drugie Ty natomiast korzystales z usług innych firm i masz porównanie ....ja z kilku korzystałem pomogli tylko Ci ostatni...

Po trzecie nie jestem pracownikiem i nikogo nie reklamuje,czlowieku jestem za stary żeby bawić się w takie pierdoły na forum...ale co tam Ty wiesz lepiej :duh:

ale można Ci wybaczyć widząc ile masz postów na forum...swoją drogą ladnie zaczynasz przygodę od zaczepki...i pisanie bezsensownych bzdur ,chłopie pomyśl zanim coś napiszesz..... :mad2:

 

Ps mi działa tuner 3lata i na razie odpukać wszystko ok

więcej nie będę dyskutować na ten temat...chcesz naprawiać ....ok rób gdzie chcesz twoja wola i prawo...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Jako, że nie działa mi jeden głośnik w mojej e53, czyli prawdopodobnie padnięta końcówka mocy, szukam zakładu który naprawi dobrze tuner.

Czy ktoś naprawiał coś w http://www.bm54.pl/ ze Słupska? Piszą na stronie, że mają tą stronę od nie dawna, nazwa firmy Audio-Hurt. Po stronie wydają się kompetentni.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jako, że nie działa mi jeden głośnik w mojej e53, czyli prawdopodobnie padnięta końcówka mocy, szukam zakładu który naprawi dobrze tuner.

Czy ktoś naprawiał coś w http://www.bm54.pl/ ze Słupska? Piszą na stronie, że mają tą stronę od nie dawna, nazwa firmy Audio-Hurt. Po stronie wydają się kompetentni.

 

Byłeś u nich kolego już czy wysyłałeś swój tuner ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Miałem naprawiany tuner przez AudioHurt bm54.pl ze Słupska, i nie dość że wkładają najtańszą i kiepską końcówkę mocy tda7385 która wcale nie ma takiej mocy jak opisują to jeszcze 2 razy tuner był w reklamacji po czym w końcu zwrócili mi pieniądze a ja musiałem zakupić nowy gdyż tego po nich żadna firma już nie chciała się podjąć. Miało być fachowo wykonane a straciłem czas nerwy i pieniądze gdyż używany sprawny tuner nie jest tani wiec odradzam Słupsk i przestrzegam. Na ich stronie wszystko ładnie pięknie , krytykują wszystkich twierdząc że są najlepsi a sami robią amatorkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.