• Reklama

[e91] Brak muzyki w głośnikach , ostrzezen z pdc etc.

Radio, głośniki, przewody, wygłuszenia, strojenie, dvd, ekrany lcd; wszystko co związane z odtwarzaniem dźwięku i obrazu w samochodzie.

Moderator: trzastek

[e91] Brak muzyki w głośnikach , ostrzezen z pdc etc.

Postprzez Jawiemco » 24 Sty 2021 02:21

Witam podczas jazdy z głośników przestał wydobywac sie dzwiek czy radio, czy ostrzezenie z pdc, czy też informacje alarmowe tj. zapalone światła . Radio wersja Navi Buissnes CCC

Możliwe że wzmak w bagażniku kończy swojego żywota ?
Jawiemco
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 26 Sie 2019 15:04
Moje BMW: E91 2.0D m47 163km

Re: [e91] Brak muzyki w głośnikach , ostrzezen z pdc etc.

Postprzez luk_byd » 27 Sty 2021 09:38

Jawiemco napisał:Witam podczas jazdy z głośników przestał wydobywac sie dzwiek czy radio, czy ostrzezenie z pdc, czy też informacje alarmowe tj. zapalone światła . Radio wersja Navi Buissnes CCC

Możliwe że wzmak w bagażniku kończy swojego żywota ?

Możliwe.
Sprzedam BMW G31 2017 r 520d.
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... Ev7PB.html
122222PLN
Awatar użytkownika
luk_byd

Dołączenie: 26 Paź 2016 06:46
Miejscowość: Bydgoszcz
Moje BMW: G31; F07LCI; F11 LCI; F02LCI

Postprzez Jawiemco » 29 Sty 2021 19:12

Bo raz gra muzyka raz nie gra, czasem grają wszystkie czasem tylko lewa strona.
A co do wzmaka, jeżeli kupiłbym z tym samym numerem jak mam musiałbym go ponownie kodować/programować?
Jawiemco

Dołączenie: 26 Sie 2019 15:04
Moje BMW: E91 2.0D m47 163km

Postprzez xgienek » 17 Sty 2022 23:14

E91
Zapytam tu by nie zakładać nowego tematu.Po wymianie radia Professional na nie fabryczne ,przestał odzywać się dźwięk z PDC .Chciałbym wiedzieć gdzie znajduje sìę moduł PDC,bo jeśli w radiu to czy bez niego nie będę miał już możliwości korzystania z czujników parkowania?
Kolejna dziwna sprawa po wymianie radia to prąd,po podłączeniu radia działa ono bez zarzutu,ale jak zamknę auto i wrócę za kilka godzin to ustawienia się kasują i radio się resetuje,tak jakby jakiś przekaźnik/moduł odcinał napięcie.
Proszę o rady,propozycje lub może linki z podobnymi tematami, bo szukam lecz nie znalazłem jeszcze odpowiedzi.
xgienek

Dołączenie: 15 Wrz 2021 17:37
Moje BMW: E91/N46/150KM /LPG/manual/rok2007

Postprzez bobopaul » 07 Mar 2022 05:20

Your idea is cool, hope to see more of your sharing
eCommerce website and directories
bobopaul

Dołączenie: 07 Mar 2022 05:19
Moje BMW: E34 525i 1993
nie powiem

Postprzez cursor » 07 Mar 2022 08:45

xgienek napisał:E91
Zapytam tu by nie zakładać nowego tematu.Po wymianie radia Professional na nie fabryczne ,przestał odzywać się dźwięk z PDC .Chciałbym wiedzieć gdzie znajduje sìę moduł PDC,bo jeśli w radiu to czy bez niego nie będę miał już możliwości korzystania z czujników parkowania?
Kolejna dziwna sprawa po wymianie radia to prąd,po podłączeniu radia działa ono bez zarzutu,ale jak zamknę auto i wrócę za kilka godzin to ustawienia się kasują i radio się resetuje,tak jakby jakiś przekaźnik/moduł odcinał napięcie.
Proszę o rady,propozycje lub może linki z podobnymi tematami, bo szukam lecz nie znalazłem jeszcze odpowiedzi.

W przypadku radia professional dźwięk z PDC odtwarza radio w głośnikach.
W starszych radiach business są osobne głośniki podłączone do modułu PDC. Najlepsze wyjście w Twoim przypadku to zmiana modułu PDC na właściwy i dołożenie instalacji(jak masz tylko tył, to dużo roboty nie będzie)
cursor

Dołączenie: 06 Gru 2011 09:43
Miejscowość: Racibórz(Śląsk)
Moje BMW: Nie mam ;P

Powróć do Sprzęt audio i video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość