Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

oEjMT7L.jpg


Witam, wgrywałem soft v32 na mk4 dvd, niestety chyba laser jest uwalony bo mieli plyte bez konca i nie chce jej wypluc, na ekranie monitora pokladowego mam tylko czarny ekran ktory czasami sobie mruga i nic sie nie dzieje, radio dziala

i teraz moje pytanie, uwalilem mk4 czy monitor pokladowy? soft sie wgrywa na mk4 czy na monitor pokladowy? bo nie wiem czy wymieniac oba czy tylko jedno z tych dwoch...


szukam czytnika mk4 ale nigdzie nie moge znalezc z takim samym nr 1 ani z takim samym nr 2 (patrz obrazek), czy moze byc czytnik z innymi numerami?


pewnie jest odpowiedz w tym temacie i miele te 150stron ale moze ktos mi odpowie krotko i sensownie


z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Mogą być wszystkie z tych. Najnowszy to ten pierwszy, więc może będzie najmniej zajechany DVD.

65 90 9 115 032

65 90 6 969 263

65 90 6 971 353

65 90 6 942 908

65 90 6 983 312

65 90 6 920 182

65 90 6 951 629

Można też kupić sam napęd i wtmienić czytnik na navi. Do ratowania navi najlepiej ściągnąć stary soft, chyba v27, jak ten temat czytasz to się gdzieś tu doczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.


Tak teraz patrzę po nr vin i u mnie navi dvd powinna mieć nr 65909176686 (wg realoem), chyba ktoś wcześniej wymienił na inny ale działał, a zamówiłem z takim samym nr jak na zdjęciu bo był w dobrym stanie, czy to będzie jakaś duża różnica? Różnią sie jeszcze tym że w katalogu ori jest AT-Komputer nawigacji a zamówiłem Komputer nawigacji bez dopiski AT, czymś to się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 6920182 to jest mk3?

Mam jeszcze jedno pytanie, szukam tunera/modułu TV i wg realoem jest to ten 65126976964 czyli z jedną dużą czarną wtyczką a do e53 widzę w ogłoszeniach z dwoma, białą i niebieską, już głupieje. Niestety nie mam jak sprawdzić bo moduł jest bo butlą z gazoliną


I czy wie ktoś od czego może być ta wtyczka? Koło koła zapasowego


4wB7Kiw.jpg


edit: chyba już wiem, tuner musi być z jedna czarna dużą wtyczką tylko teraz pytanie czy tuner o tym nr 6964400 będzie pasował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pytanie po co ci ten tuner? Nic na nim nie będzie w Polasce działać od czasu cyfryzacji. Musiałbyś do tego tunera podłączyć dekoder i zrobić, dzieś antenę, żeby zbierała sygnał. Szkoda kasy i zachodu. Jedyne do czego ten tuner mógłby sie przydać to do podłączenia kamery cofania, żeby oglądać obraz na monitorze z przodu.


Zaraz trraz już nie kumam vo ty chcesz kupić, tuner TV czy wzmacniacz BM54? Opisz historię tego auta bo już die zgubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za dźwięk odpowiedzialny jest tuner BM54. Jedna duża wtyczka. Standardowa usterka tego wzmacniacza. Palą się końcówki mocy. Jedyna opcja naprawy to zastąpienie oryginalnej nową. Są firmy które naprawiają te wzmacniacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś posiadam, jak będę miał chwilę to poszukam.

Możesz też wykonać sam taki soft wg. instrukcji w tym temacie.

 

Sprawdziłeś może? Finał moich prób jest taki, że zniszczonych płyt ze 30 i mam tylko (albo aż) polski lektor a napisów PL nadal brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, chciałbym zapytać, który polski soft z lektorem do nawigacji strzałkowej BMW NAVIGATION SYSTEM, monochrom będzie najlepszy?

Czytnik jaki posiadam to mk4 dvd w bagażniku, samochód x3 e83.

Mogę wgrać obojętnie jaki polski soft do mk4 czy musi to być koniecznie do wersji mono?


Z góry dziękuję za podpowiedzi, jeśli ktoś byłby uprzejmy proszę o link z forum, bo stron w tym temacie jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.