Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powielam pytanie poprzednika.

Ściągnąłem soft od yaza.

Czy na plytę nagrać obraz ( tzn. plik z rozszezeniem iso)?


Czy chodzi o wypalenie pliku obrazu ale podczas nagrywania wchodzą foldery i pliki na płytę.


O jakie nagrywanie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie przesadzj. MK4 to stary klocek. Co ta navi miała by zrobić z ISO.

Na pierwszej stronie tego tematu masz napisane to kilka razy. Nagrać obraz programem IMGBURN z najniższą prędkością. Nagrywasz na CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzj. MK4 to stary klocek. Co ta navi miała by zrobić z ISO.

Na pierwszej stronie tego tematu masz napisane to kilka razy. Nagrać obraz programem IMGBURN z najniższą prędkością. Nagrywasz na CD.

 

Nie wiem co ta navi miałaby zrobić z plikiem iso...dlatego pytam.


"nagrywasz na cd" a nie na dvd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja zawsze firmware do tej navi nagrywam na cd. zobacz wielkość obrazu.


Nie ma co pytać tylko czytać. Temat ma 150 stron, wszystkie pytania mają już odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Mam pytanie. Dwa napędy MK4. Wgrane z jednej płyty z softem V32. W jednym napędzie zielone i niebieskie ramki w trybie pełnoekranowym i dzielonym. A w drugim napędzie zielone, niebieskie tylko w dzielonym trybie. W pełnoekranowym pomarańczowe, niebieskie.


Od czego to zależy? Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Kolegów

Mam pytanie, prośbę o pomoc, mianowicie mam e36 z navi. Nawigacja jest strzałkowa ale jest :) u nie w aucie komunikaty i całe menu jest po niemiecku a ostatnio gdzieś na necie widziałem po pl, zacząłem szukać np po chomiku i znalazłem takie wersje: soft mk3 pl v29 i jeszcze jedna, zajmujące coś koło 290mb. Pobrałem wypaliłem, wkładam do czytnika przekręcam zapłon a tu komunikat czy aktualizować no to biorę że tak potem komunikat po niemiecku proszę czekać..... po jakimś czasie znika komunikat i zostaję sam świecący wyświetlacz i tak koło godz może nawet lekko ponad i nie wiem czy coś się wgrywa czy stoi w miejscu bo nie słychać żeby czytnik pracował. Może Któryś z kolegów podpowie gdzie jest problem, navi strzałkowa z tego co wyczytałem mk3 jej nr z bmw 9416251. A może jest jakaś procedura wgrywania, otworzyć wszystkie drzwi i np włączyć Zenka w radiu :)

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć, mam pytanie dotyczące softu który wiele osób tutaj poleca, mianowicie spolszczenie od Yaza. Mam w swojej X3 oryginalny soft z 3 językami, DE, GB i F, możliwość wyboru perspektywy, a wersja to 4-1/00.

Czy ten soft of yaza jest nowszy? Czy po jego wgraniu dalej będzie możliwość wyboru np angielskiego języka? Czy ten soft coś oprócz spolszczenia zmienia (np kolory, logo itp)? Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wersja jest ta sama, tylko spolszcza navi.

Co do reszty, czyli logo i to gdzie będzie jaki język, to pełna dowolność. Przy użyciu aplikacji navtweak, możesz sobie zmienić wszystko. Standardowo soft yaza, ma chyba logo M. Język angielski też zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten soft of yaza jest nowszy?

nie - soft 4-1/00 V32 jest najnowszym i ostatnim jaki wyszedł na MK4


Czy po jego wgraniu dalej będzie możliwość wyboru np angielskiego języka?

nie - radar alarm włącz wyłącz (powiadamianie o radarach) w miejscu wyboru języka


Czy ten soft coś oprócz spolszczenia zmienia (np kolory, logo itp)?

tak - zmieniona kolorystyka i logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuję, właśnie tej informacji potrzebowałem. Navtweak już mam, obrazek startowy umiem zamienić, ale nie chce tracić możliwości zmiany języka, także chyba nie wgram tej wersji od Yaza. Z tego co udało mi się zrobić to w oryginalnym sofcie zamieniłem właśnie obrazek startowy, zamieniłem język wyświetlany francuski na polski, radarów nie chcę, muszę jeszcze zainstalować Navspeak i zmienić lektora francuskiego na polskiego. Wolał bym stworzyć właśnie taką swoją wersję softu, bez radarów i z możliwością zmiany języka i oryginalną kolorystyką. W sofcie Yaza w jaki sposób jest zmieniona kolorystyka? Oryginalnie mam niebieski bądź bordowy do wyboru.

Zastanawiam się też jak wywołać update, skoro ja mam wersję 32 a update nie odpali się z tej samej na tą samą wersję, pewnie przy pomocy Navtweak trzeba coś zmodyfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdziłem. Soft Yaza ma zawsze Niemiecki, nie Angielski. Za rzadko uzywam. Zeby go ustawić trzeba wejsc na radary i minąć "OFF" potem "ON" i kliknąć trzecie puste pole. Soft Yaza był robiony w ten sposób, żeby spolszczyć każde auto. Można go wrzucic do navtweaka i zobaczyć, jakie języki ma wrzucone.

Co do wrzucenia to:

- Przez INPE - działa, bo sprawdzałem, usuwasz soft i na ekranie masz napis, zeby wrzucić płytę z softem. Wrzucasz i leci.

- cofnąć sie do wersji chyba v27, która zawsze wejdzie i wgrać nową

Soft Yaza jest tak ustawiony, z tego co pamiętam, że zawsze go wgrasz.

Co do kolorów to, nie wiem jak jest w oryginale. Od początku jeżdżę na Yaza, ale też mam niebieski i brązowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Potrzebuję pomocy.

BMW x3. MK4, ekran mono. Obecne języki I D F (włoski, niemiecki, francuski).

Krążący soft w sieci z I na PL nic nie wnosi. Na żadnym polski się nie nadpisuje. Przypuszczam, że ten soft działa tylko w navi 16:9

Próbowałem kilka różnych (od Yaza też) i to samo.

WYmyśliłem, żeby z softem wrócić się aż do wersji 17, ale nie potrafię jej nagrać. Za każdym razem niby nagrywa, ale komp widzi pustą płytę a auto ją wypluwa.

Ktoś to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.