Skocz do zawartości

CIC błąd nawigacji po aktualizacji 2020-2 EAST PREMIUM


joker90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Mam pewien problem i chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z was spotkał się może z czymś takim. Otóż miałem ori mapy z 2008 r, w dniu wczorajszym je zaktualizowałem do wersji 2020-2 (EAST) poprzez port USB, kod FSC miałem od znajomego z ASO. Cała aktualizacja przez USB przebiegła bez najmniejszych problemów. Po aktualizacji w momencie gdy chcę dodać adres do wyznaczenia trasy w nawigacji nie mam takiej możliwości (pola są wyszarzone- nieaktywne). Czy ktoś z Was może podpowiedzieć w czym może tkwić problem?


Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem te same mapy raz jeszcze, po wczytaniu pendrive wyskoczyło okno, że mapy nie są nowsze i czy mimo to chcę je zaktualizować - oczywiście zaznaczyłem, że tak. Aktualizację zrobiło w 10 sekund i zrestartowałem CIC'a ale nic to nie dało. Próbowałem to samo zrobić 3 razy i bez efektu. Obecnie jestem na etapie sciągania tych samych map z innego źródła, zobaczę czy to cokolwiek zmieni. Dodatkowo pomyślałem, że jeżeli i to nie zadziała to spróbuję wgrać mapy WEST. Najzabawniejsze jest to, że navi działa obecnie podczas jazdy pokazując dokładną lokalizację, mogę też włączyć na mapie wcześniej wybierane adresy. Jednak przy wyborze całkiem nowego celu pole państwo ma opis OFFROAD a pozostałe dane jak miasto, itd. są nieaktywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy ściągnięte z innego źródła nie przyniosły żadnej poprawy. Wszystko działa tak jak dotychczas. Czy istnieje możliwość zrobić downgrade map? W sensie wgrać ewentualnie mapy z 2020-1? Pytam hipotetycznie. Obecnie ściągam mapy west 2020-2. Zobaczę czy coś to da wogole.


W załączeniu przesyłam link do filmu na Youtube gdzie nagrałem zachowania CIC'a.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ja bym się zabrał za dysk twardy i zrobił sobie kopie kompletną dysku, bo jak ci padnie to będzie tylko problem. Przy okazji mozesz mu puścić jakiegoś np. HDDTune do zweryfikowania, czy nie ma badsectorów. Niestety danych na dysku pod windowsem nie zobaczysz, bo jest to QNX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.