Skocz do zawartości

Aktualizacja map - Download Manager nie widzi dysku USB


Zizu32

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pomocy :D


Próbuję zapisać nowe mapy EVO 2020-2 w Download Managerze i nie widzi mi przenośnego dysku twardego na USB..... ale zapisanego w formacie NTFS.

Mapy mają dużą objętość - ponad 33GB - mam tylko 8GB pena pod ręką, więc próbuję użyć do zapisania map przenośnego twardziela na USB.

Manager niestety nie widzi podpiętego dysku (niby jest info w okienku Managera że akceptuje formaty FAT32 lub NTFS lub exFAT). Jak podepnę tego pena 8GB to od razu go widzi.


Sformatowałem zatem przenośny dysk w FAT32 - niestety nadal to samo - Download Manager go nie widzi.


Pytanie: czego używacie do zapisywania aktualizacji przy takim dużym pliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyskiem to do auta na razie nie mam po co iść, więc nie tu problem :)


Pobrałem nowe mapy Download Managerem BMW. Później, jak plik jest pobrany, mamy ikonkę wyboru ścieżki zapisu - gdzie mają być wypakowane i zapisane - i jest pusto. Nie ma nic, żadnego dostępnego nośnika (mam podpięty dysk na USB, nawet sformatowałem w FAT32). Natomiast z chwilą jak podpinam jakikolwiek pendrive, od razu pojawia się jako dostępny nośnik w Managerze BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A tu masz problem. To nie pomogę bo zawsze ściągam, zanim pojawią się oficjalnie dostępne mapy :D

Ściągnij z torrentów, które są tu dostępne i przegraj na dysk. Obejdziesz swój problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem pod Linuksem, gdzie Download Manager widzi pendrive jako zwykły dysk. Znalazłem katalog, gdzie Download Manager pobrał plik z mapą i ręcznie go rozpakowałem do głównego katalogu pendrive. Potem z pendrive do auta i bez problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak i skad moge pobrac BMW Download Manager?

Przy probie rejestracji mojego bmw na stronie connecteddrive, wychodzi komunikat, ze nie ma zadnych inf a temat mojego pojazdu.

Czyli z powyzszej strony nie moge pobrac ani programu, ani samych map...

BMW z Kanady.


Nie mam jak pobrac map, ktore wysypaly mi sie przy problemie z akumulatorem zeszlej zimy.


Dziekuje za podpowiedzi.


F30 330iX z 2007

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jak i skad moge pobrac BMW Download Manager?

Przy probie rejestracji mojego bmw na stronie connecteddrive, wychodzi komunikat, ze nie ma zadnych inf a temat mojego pojazdu.

Czyli z powyzszej strony nie moge pobrac ani programu, ani samych map...

BMW z Kanady.


Nie mam jak pobrac map, ktore wysypaly mi sie przy problemie z akumulatorem zeszlej zimy.


Dziekuje za podpowiedzi.


F30 330iX z 2007

 

Udaj się do swojego serwisu ASO i tam Cię pokierują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Auto mam zarejestrowane ale zapewne ze względu na automatyczną aktualizacje nie ma w portalu możliwości pobrania tego programu. Chciałbym spróbować przy pomocy download managera pobrać obraz, gdyż nie mam od nowości wgranej mapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Poda ktoś linka do download menager....za diabła nie moge znaleść na stronie bmw jestem zalogowany i mam aktywna usługe ale nie mogę znależć tego programu na stronie ,podesle ktos linka będe wdzieczny albo może ktos pokieruje gdzie to jest ,jakos mało intuicyjna ta strona albo jakis głupi jestem :mrgreen:


Edit: Już znalazłem...swoją drogą ale to porąbane, mało intuicyjna strona...trzeba pokombinować :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.