Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe EVO 2020-1


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Miałem podobną sytuację z mapami Route.

Na forum od trzech tygodni dostępna jest wersja 2020-2. Do wczoraj (29.03) na BMW Download Manager było 2020-1. Ściągnąłem to co było na forum i aktualizacja poszła bez problemu.

Dzisiaj przy uruchamianiu BMW Download Manager, program się zaktualizował i już jest 2020-2.

Sam się zastanawiam jak to jest, że wcześniej są torrenty niż oficjalna aktualizacja. Niemniej mapy z torrentów działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moim zdaniem to jest kwestia dla kogo one są dostępne. Użytkownik końcowy jest na końcu, jak sana nazwa wskazuje :D pracuje w serwisie nie zwiazanym z motoryzacja i jest tak samo. Aktualizacje dla serwisow są dużo wcześniej niż dla ludu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zadałem pytanie do Biura Obsługi Klienta BMW ConnectedDrive i otrzymałem taką odpowiedź:

"Szanowny Panie,

pragniemy poinformować, że aplikacja sama Pana poinformuje czy aktualizacja jest dostępna. Jest ona wprowadzana stopniowo do pojazdów, stąd może być dla Pana pojazdu jeszcze niedostępna. Dziękujemy za cierpliwość."

Pozostaje czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Jest ona wprowadzana stopniowo do pojazdów, stąd może być dla Pana pojazdu jeszcze niedostępna. Dziękujemy za cierpliwość."

 

Mam w takim razie wrażenie, że chyba jestem na jakimś totalnym szarym końcu z tym wprowadzaniem "stopniowym"...


Na prawdę nie kumam z czym oni mają problem, że muszą to wprowadzać etapami przez tyle miesięcy....?


Przecież to nie jest tak, że miliony użytkowników nawigacji w wersji EVO odświeża co 5 minut BMWDownloadManager'a oczekując update'u, a gdy ten się pojawi to wszyscy w tym samym momencie zaczną im ciągnąc z serwerów pliki danych, tak że serwerownie się zagotują, w Monachium przygasną światła, a niemieckie światłowody eksplodują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.