Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Premium USB 2020-2


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

Road Map Europe EAST Premium USB 2020-2

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+EAST+Premium+USB+2020-2


Road Map Europe WEST Premium USB 2020-2

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+Europe+WEST+Premium+USB+2020-2


WEST

Pełne pokrycie :

Andora, Belgia, Niemcy, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja , Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, Portugalia, San Marino, Slowakische Republik , Slowenien, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Rosja , Bosnien i Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Czarnogóra, Rumunia , Serbien, Turcja i Ukraina.


EAST:

Pełne pokrycie:

Belgien, Bułgaria , Niemcy, Estonia, Finlandia, Grecja, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luksemburg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, San Marino, Slowacja, Slowenien, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan , Rosja .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Andora, Bosnien i Herzegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Mazedonien, Moldawien, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Miałem najpierw wersje Premium West USB 2019-1, później zaktualizowałem do Premium West USB 2020-1 i nie było żadnego problemu.

Teraz chcę zaktualizować do Premium East USB 2020-2 i nawigacja pyta o kod aktywacyjny - dlaczego?

Czy jak zmieniam z West na East to jest inny klucz?

Dzięki.

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie zmienia się w zależności od WEST EAST. Mogłeś mieć taki na czas określony od BMW ASO. Oni chyba dają na trzy lata czy jakoś tak. Jak masz PREMIUM to wygeneruj sobie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianę z West 2020-1 na East 2020-2 robiłem w odstępstwie 2 tygodni więc nie sądzę aby jakiś czasowy klucz miał tu znaczenie ale pewności nie mam.

Próbowałem znaleźć generator kodu ale wszystko co jest w sieci - co znalazłem jest na zasadzie: "znajdź sobie jest w sieci" :mad2: albo "przelej 100 zł to Ci wyślę" :oops:

Czy ktoś może podesłać link lub cokolwiek abym mógł ten kod sobie wygenerować?

Dzięki z góry.

------------------------------

BieMdablju

------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Źle sie cos rozpakowalo lub zle sie skopiowalo na pendriva.zrób wszystko od początku. Rozpakuj najniwszym 7zip.

 

Dzięki udało się miałeś racje coś się nie przekopiowało widocznie :cool2:


Btw... trochę słabe te mapy są zaktualizowane brakuje im na przykład drogi S6 Nowogard Koszalin która oddana była w ubiegłym roku :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.