Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Route 2020-2


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

Road Map EUROPE EAST Route 2020-2

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+EUROPE+EAST+Route+2020-2


Road Map EUROPE WEST Route 2020-2

http://chomikuj.pl/oliverek69/BMW+Road+Map+(Navigacja)/Road+Map+EUROPE+WEST+Route+2020-2


WEST

Pełne pokrycie :

Andora, Belgia, Niemcy, Niemcy, Finlandia, Francja, Grecja , Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, Portugalia, San Marino, Slowakische Republik , Slowenien, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Rosja , Bosnien i Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Czarnogóra, Rumunia , Serbien, Turcja i Ukraina.


EAST:

Pełne pokrycie:

Belgien, Bułgaria , Niemcy, Estonia, Finlandia, Grecja, Włochy, Chorwacja, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luksemburg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Polska, San Marino, Slowacja, Slowenien, Szwecja, Szwajcaria , Czech Republik, Węgry , Państwo Vatykan , Rosja .

Tylko główna sieć dróg:

Albanien, Andora, Bosnien i Herzegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Mazedonien, Moldawien, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Otwarty rok temu odcinek A1 za Częstochowę nadal nie istnieje w tej pseudo "nawigacji". Ostatnie tygodnie abonamentu i szczęście, że nie będzie mnie już kusić by aktualizować to badziewie. BMW mogło by ze spokojem porzucić swe "wysyłki" w tych aktualizacjach bo tylko marnotrawią swój i przede wszystkim nasz czas. Chyba nikt nie korzysta z tych rozwiązań jeżeli choćby darmowe mapy Google prześcigają ich o okrążenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie. Darowali by sobie wypuszczanie nowych systemów na rzecz zajęcia się aktualizowaniem. Komu zależy na ładniejszej mapie skoro i tak jest nieaktualna i wystarczy odpalić telefon :x przestałem na tym jeżdzić od czasu kiedy większość czasu śmigam polem. Zanim BMW doda drogę to nadaje się ona do remontu :D kompletny bez sens.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kruk rozumiem jakieś drogi lokalne, że trzeba zgłaszać, ale S6 Szczecin-Koszalin? To jak nikt nie zgłosi to przez 10 lat jej nie będzie i polem będe jeździć? Według mnie to BMW powinno zależeć na tym, żeby kupujący był zadowolony. Skoro Here sobie nie radzi to niech zgada się z Google lub NaviExpert. Oni S6 mieli po tygodniu od otwarcia. Jedynie mogę obronić BMW tym, że VW tak samo sobie z aktualizacjami nie radzi. Jeżdze też Arteonem i tak samo wale polem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Nie wiem jak to działa ale te same mapy ma Audi i Mercedes. Nie wiem skąd biorą dane dróg ale wiem,że można zgłosić braki tak jak np. w mapach google.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa ale te same mapy ma Audi i Mercedes. Nie wiem skąd biorą dane dróg ale wiem,że można zgłosić braki tak jak np. w mapach google.

 

Kolego, serio mam informować koncern z grubymi bankami koncie, kasujący jeszcze grubsza kasę za ich pół produkt, ze powstała AUTOSTRADA?! Ja mogę zgłosić ze dojazd do mojej posesji, 3 km w las nie już polną ścieżką, a właśnie został utwardzony ale nie coś takiego! Od 3 lat ten bubel nie pokazuje zjazdu obok mojego domu na DK86 z drogi wojewódzkiej, który jest tam od lat 70-tych i każe ciągnąć się przez pół miasta na około...


Często poruszam się z przyczepa kempingowa i zaufanie tej nawigacji może skończyć się dramatycznie. Nie raz ciągnąc przyczepę „nawigacja” BMW chciała mnie dosłownie wpuścić w maliny przy polnej ścieżce. Po 2 pierwszych wyjazdach nie korzystam z tej funkcji bo się po prostu boje, ze wjadę z kempingiem gdzieś, skąd już nie będę w stanie wyjechać.


I pewnie zaraz podniesie się lament, ze nawigacji nie można ufać etc. Oczywiście, tak, trzeba być czujnym, ale to co robi z nami pomocnik BMW to nawigacyjna jazda bez trzymanki w przepaść.


Przykre, ze jest to usługa płatna bo to tylko wzmaga kompromitacje BMW tej materii. A jak pomyśle, ze za Apple CarPlay mogący dać nam dostęp do innych DOBRYCH usług nawigacyjnych trzeba również płacić to rośnie we mnie wkurw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Można nie zgłaszać i niech jest jak jest. Błędów map za 100 lat sami nie zmienią.

Ja osobiście zgłaszam i poprawiają więc w mojej okolicy łatwiej dojedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.