Skocz do zawartości

BMW Road Map EUROPE EAST i WEST Next 2020-1


Olivertwist

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
W plikach na chomiku wyskakuje mi bład podczas łączenia.

Inny program poradził sobie z tym :)

błąd był podczas rozpakowywania?

 

działają w 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Witam, pytanie mam bo już zapomniałem jak to się robiło. Pobieram te pliki z chomika, rozpakowuję je na pena każdy osobno (tak że wszystkie pliki są razem)? Czy kopiuję na pena i rozpakowuję na pendrive ? Zapomniałem już jak to było, żeby nie narobić sobie kłopotów, a i innym się przypomni. Pierwszy jakiś mały folder to FSC też go biorę niby ma 0Kb. O kodzie wiem że trzeba, może ktoś coś ma po taniości? Dzięki i pozdrawiam. Aha i jeszcze czy te mapy to będą działać bo klucz ostatnio brałem na Next Premium FSC i wszystko chodziło. Teraz patrzyłem i już zgłupiałem. Mam professional 2015r. F25 i z Vin Road Map EUROPE

WEST Next 2020-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dzięki za mapy i poradnik, faktycznie, jak na macbooku przygotowuje się pendrive to mac tworzy jakieś dziwne ukryte pliki które są widoczne po podłączeniu do windowsa

przez te pliki moja f31 nie widziała w ogóle pendrive z aktualizacją, co ciekawe pendrive z muzyką przygotowany na macu działa bez problemu... najlepiej jest rozpakować plik z nawigacją sformatować i wgrać wszystko na windzie

jakby coś mogę pomóc ogarnąć fsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Panowie, mam pytanie wersja mapy u mnie się zgadza NEXT tylko męczy mnie jedno pytanie, wszędzie jest w instrukcjach i na filmikach że mapę aktualizujemy poprzez usb w schowku a dzisiaj zauważyłem że w schowku nie mam usb tulko w schowku w podłokietniku, czy aktualizacje można zrobić poprzez to wejcie usb? Czy ktoś próbował? Pierwsza próba mi sie nie powiodła bo pen był sformatowany nie w FAT32 a po drugie nie rozpakowałem dobrze bo wrzuciłem folder root. Będę niedługo się tym zajmował a narazie czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam Panowie, mam pytanie wersja mapy u mnie się zgadza NEXT tylko męczy mnie jedno pytanie, wszędzie jest w instrukcjach i na filmikach że mapę aktualizujemy poprzez usb w schowku a dzisiaj zauważyłem że w schowku nie mam usb tulko w schowku w podłokietniku, czy aktualizacje można zrobić poprzez to wejcie usb? Czy ktoś próbował? Pierwsza próba mi sie nie powiodła bo pen był sformatowany nie w FAT32 a po drugie nie rozpakowałem dobrze bo wrzuciłem folder root. Będę niedługo się tym zajmował a narazie czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

w NBT czyli mapy NEXT aktualizujemy w podłokietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam pytanie wersja mapy u mnie się zgadza NEXT tylko męczy mnie jedno pytanie, wszędzie jest w instrukcjach i na filmikach że mapę aktualizujemy poprzez usb w schowku a dzisiaj zauważyłem że w schowku nie mam usb tulko w schowku w podłokietniku, czy aktualizacje można zrobić poprzez to wejcie usb? Czy ktoś próbował? Pierwsza próba mi sie nie powiodła bo pen był sformatowany nie w FAT32 a po drugie nie rozpakowałem dobrze bo wrzuciłem folder root. Będę niedługo się tym zajmował a narazie czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

w NBT czyli mapy NEXT aktualizujemy w podłokietniku.

 

Dzięki za odpowiedź. Jak uda mi się zaktualizować to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie ma ktoś może linka do Road map Europe move 2020?

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232

 

Witam, mapa zainstalowała się pomyślnie w ciągu 40 min ale teraz jest potrzebny jakiś kod do mapy? Skąd mogę go wziąć w plikach nic nie było.

Potrzebujesz kod FSC. Generuje się go do auta. Najdroższa opcja kupić w ASO. Samemu wygenerować nie jest już tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zadziałają te mapy z E90 z wyświetlaczem CCC oraz nawigacją BMW navigation professional dvd?

Ty potrzebujesz map Professional, Polska jest na DVD3. Bmw już ich nie aktualizuje. Ostatnia wersja to 2019. Żadne mapy w BMW nie są wymienne. Wszystkie mapy są pod tym linkiem. Wybierasz tę którą potrzebujesz.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232&p=2636979#p2636979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.