Skocz do zawartości

Road Map Europe NEXT West and EAST 2019-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
PL raczej na East, zniknął problem z ograniczeniami typu budynki 3D czy ograniczenie skali po włączeniu widoku z google. Szerzej nie testowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam normalnie subskrypcję w BMW, a mimo tego poprzez BMW Managera dostepna tylko wersja 2019-1 to mogę sobie z torrenta zassać 2019-2 EAST (bądź WEST) i bez problemu do niej zaktualizuję mapy, czy coś się będzie krzaczyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mozesz. Wszystko bedzie dzialac. Czekanie na te serwery BMW to jak czekanie na śnieg w sierpniu :D


P.S. ludzie piszą że w obu mapach wszystko działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info z dziś: pojawiła mi się opcja ściągnięcia NEXT 2019.2 z poziomu BMW Download Managera. Info dla wszystkich, którzy dfo tej pory mieli dostępną tylko wersję 2019.1 pomimo tego, że od dawna na torrentach była 2019.2.

Co ciekawe możliwość pojawiła mi się po tym jak ściągnąłem 2019.2 przez torrenty :D


Wygląda u mnie to tak, że mam do wyboru opcję EAST i WEST. Mogę kliknąć i zassać wersję którą chce.

Ale powinni to dopracowac i dołączyć listę Państw, które sa w EAST a które w WEST wraz z opisem zakresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to w końcu którą wersję aktualizować? U mnie w managerze też pojawiła się możliwość aktualizacji i teraz się mocno zastanawiam. Na stałe mieszkam w CZ, ale często bywam w DE i PL, więc chciałbym mieć dostępne obie mapy. Czy ktoś kto zainstalował WEST może zweryfikować, czy wszystkie adresy w Polsce są dostępne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w sieci - więc możliwe, że to nie do końca prawda, pokrycie przedstawiało by się tak:


WEST

Full coverage:

Andorra, Belgium, Germany, Germany, Finland, France, Greece, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Italy, Croatia, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Poland, Portugal, San Marino, Slowakische Republik, Slovenia, Spain , Sweden, Switzerland, Czech Republik, Hungary, State of Vatican.


Only main road network:

Albania, Russia, Bosnien and Herzegowina, Bulgarien, Estland, Lettland, Litauen, Mazedonien, Moldawien, Montenegro, Romania, Serbian, Turkey and Ukraine.


EAST

Full coverage:

Belgien, Bulgaria, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italy, Croatia, Liechtenstein, Lettland, Litauen, Luxembourg, Niederlande, Norwegen, Sterreich, Poland, San Marino, Slovakia, Slovenia, Sweden, Switzerland, Czech Republik, Hungary, Vatykan State , Russia.


Only main road network:

Albanien, Andorra, Bosnien and Herzegowina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Mazedonien, Moldawien, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bez kitu tez juz nie wiem czy aktualizowac czy nie.


Czy jest ktos w stanie sprawdzic czy te mapy sa na pewno tak samo funkcjonalne jak 2019-1 ?


Zauwaza ktos jakies dodane drogi do 2019-2 wzgledem 2019-1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.