Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam pytanie.


Czy wystarczy posiadać usb 64 GB przy założeniu że jest to auto z roku 2014? Po ściągnięciu, rozpakowaniu i przesłaniu na usb wystarczy włożyć pendrive do auta, posiadać kod FSC, reszta robi się praktycznie sama? Czy trzeba coś kombinować? O otwartych drzwiach i wyłączonym silniku wiem. Z góry dziękuję i przepraszam za zaśmiecanie wątku, jestem nowy w tym temacie :)

 

Wystarczy :)

Ale ja nic nie wiem o otwartych drzwiach i wyłączonym silniku. Nie aktualizowałem 2 lata. Czy coś się zmieniło?

Poza tym na początku wątku widziałem coś o For#All#Of#You. O co chodzi coś trzeba zmieniać w pobranych z torrenta plikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Słaby znaczy, niedoładowany. Mi nigdy nie usypia się w czasie instalacji przy otwartych drzwiach. Można też spokojnie robić aktualizację w czasie jazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dodana jest obwodnica Radomia i kolejne odcinki dalej z 7 które już oddali do użytku, bo nie wiem czy się bawić w aktualizację przed feriami :)


apropo aktualizacji, ja ostatnio włożyłem pena (SanDisk Dual 64GB USB 3.0) jak jechałem na miasto i po ok. 30 min. jazdy (z wyłączeniem silnika i wyjściem z samochodu na 2h i pozostawieniu pena włożonego) zaktualizował. czyli marka pena ma znaczenie dla szybkości, a samo wznawianie robi się w tle po odpaleniu, nawigacja cały czas działała podczas aktualizacji, dopiero na koniec pyta o restart). generalnie sposób aktualizacji zrobili w miarę po ludzku wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Czy miał ktoś z was problem z instalacją? Przed weekendem próbowałem na pendrivie kingstona, nie uruchamiała się instalacja, dzisiaj specjalnie kupiłem pendrive samsunga z usb 3.0 i to samo. Na obu nośnikach próbowalem z formatami exFat jak i Fat, formatowane pod MacOS. 2018-2 też nie mogłem zainstalować, ale olałem temat, bo wcześniej aktualizowałem do 2018-1 więc mapy były całkiem świeże... właśnie ściągam 2019-2, może te się uda zainstalować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z was problem z instalacją? Przed weekendem próbowałem na pendrivie kingstona, nie uruchamiała się instalacja, dzisiaj specjalnie kupiłem pendrive samsunga z usb 3.0 i to samo. Na obu nośnikach próbowalem z formatami exFat jak i Fat, formatowane pod MacOS. 2018-2 też nie mogłem zainstalować, ale olałem temat, bo wcześniej aktualizowałem do 2018-1 więc mapy były całkiem świeże... właśnie ściągam 2019-2, może te się uda zainstalować...

 

Najlepiej sformatuj i skopiuj pliki pod windows. OSX tworzy niewidoczne pliki i katalogi, które uniemożliwiają instalację mapy w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czesc moge prosic o pomoc.

Zainstalowałem wspomniane mapy. Zaraz po instalacji działało a na drugi dzień pyta ponownie o kod FSC....

Samochód F10 z 2013.

Instalacja:

1. USB

2. Pytanie o kod FSC (miałem kod kiedy kupowałem samochód od dealera)

3. Kod wprowadzony

4. start instalacji - do 100 % i ok.

5. Sprawdzenie - mapy są - samochód twierdzi ze w wersji NEXT 2019-2

6 Dzień następny - komunikat "Nawigacja nie działa do czasu wprowadzenia kodu....."

7. Jeszcze raz wprowadzam kod od dealera - błędny kod


Wyraźnie gdzieś dałem ciała.... tylko gdzie ??? :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że w aucie ci pokazuje że masz mapy NEXT 2019-2 skoro instalowałeś z danych z tego wątku czyli NEXT 2019-1.


Coś jest ewidentnie nie tak.

 


Zaraz po instalacji sprawdziłem i też byłem zdziwiony.

Teraz nie mogę już sprawdzić bo ciągle.... podaj kod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.