Skocz do zawartości

BMW RoadMap Professional 2019 (CCC pro)


luk_byd

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w moim mieście widzę zmiany w planie samych ulic, ale np trasa S12 kończy się na węźle Puławy-wschód i nie ma połączenia z S17, do użytku oddali w sierpniu tego roku

 

Orientuje się ktoś czy jest dodana obwodnica Radomia na E77?

Czytając takie wypowiedzi jak ta powyżej, odnoszę wrażenie... że ta mapa praktycznie niczym nie różni się od wersji 2018 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Interesuje mnie kwestia czy cos moze pójśc nie tak i popsuc cos w systemie

pozdr

Jesli sie nie wgra prawidłowo to bedzie mozliwosc ponownej proby wgrania.

W najgorszym wypadku wgrywasz obraz na hdd z neta i znow dziala.



Ale owszem. ZAWSZE w ŻYCIU może pójść coś nie tak i może się popsuć.


Ryzyko jest małe, ale tak dużą mam z tym styczność że nic mnie nie zdziwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W tym temacie masz do wyboru do koloru. Różne serwery. Tylko ciut chęci wystarczy. Opis jak aktualizować też jest. Ściągasz, wypalasz na DVD, wsadzAsz do auta. Gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Można jeszcze liczyć na wersję na rok 2020 czy CCC już nie będzie wspierany? Mam aktualnie mapy z roku 2012 i ciągle po polach jeżdżę, to z 2019 pewnie zobaczę sporą różnicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Można jeszcze liczyć na wersję na rok 2020 czy CCC już nie będzie wspierany? Mam aktualnie mapy z roku 2012 i ciągle po polach jeżdżę, to z 2019 pewnie zobaczę sporą różnicę.

Też jestem zainteresowany 2020 (mam 2019), czy będzie różnica no i czy wreszcie będzie pełne pokrycie bo w 2019 niestety nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie liczcie, że pomiędzy 2019 a 2020 będzie przepaść.

W tym tygodniu w taty aucie wgrałem najnowsze mapy 2020 (Motion) i nie ma dróg oddanych w grudniu 2018 r. :duh:


Ja na szczęście u siebie mam androida, więc zawsze mam wszystko aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robie zle?? sciagnelem mapy, nagrywam, nagrywam- 3 rozne plyty- no name, verbatim, sony i po wlozeniu plyty nic sie nie dzieje, caly czas komunikat wloz plyte do dvd. auto zamykane, otwierane, jezdzone, gaszone itp :) jak kupowalem auto ok dwa lata temu byla w srodku plyta z nawigacja z jakas starsza wersja i wszystko smigalo. ma ktos pomysl co jest nie tak?nagrywam programem 3nity burnen, predkosc 4x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sołtys, wczoraj upgradowałem navi w VW ARTEON i aktualnosc map w moim regionie jest taka sama jak w BMW:( W Polsce chyba za dużo dróg budują żeby to było aktualne;)


Mosieq a masz na pewno navi Professional. Może masz Businessa. Rozkoduj VIN. Jeśli ściągasz dobrą wersje to reszte robisz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.