Skocz do zawartości

Road Map Europe East and West MOTION 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki uprzejśmości kolegi lynxbmw@gmail,com, dostępne są także mapy:


Road Map Europe East MOTION 2019-1

https://mega.nz/#!LyIjFawA!uRbfWw1R9dNbdH_2ULYGogaNSpwi3hPFpBpTIfTz6Tc


Road Map Europe West MOTION 2019-1

https://mega.nz/#!7uhUEAaR!MqbrUupb3texIgtDpwHizsZTgOAHNhWH86tQuxRleyY


Aktualizacja dla aut z mapą MOTION wyprodukowanych po 03.2010. Aktualizując wcześniejsze, pojawia się błąd przy 75,9% ze względu na brak pamięci w urządzeniu.

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Aktualizacja wersji west doszła do 75,9% i wyskoczył błąd odczytu USB. Kontynuować czy przerwać?

Jeśli dam kontynuować to po paru sekundach ten sam błąd. Jeśli dam anulować to pyta sie czy przerwać i przerywa aktualizację. Po ponownym uruchomieniu silnika i ruszeniu zaczyna aktualizacje od 75,9% i zaraz wyskakuje ten sam błąd. Próbowałem podmienić pen-drive na inny ale to samo zaczyna od 75,9%.

uruchamiałem ponownie iDrive - to samo. W miejscu gdzie pokazywał wersję mapy teraz czarna tabliczka.

poprzednia mapa west Motion 2017-1.

bez pena w skrytce nawigacja się nie uruchomi.

Czy da się to jakoś bez większej ingerencji zmusić do aktualizacji od nowa z innego pena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje się jednak, że mapa West Motion 2019-1 od lynxbmw jest uszkodzona. Zaktualizowałem do starszej wersji i poszło bez problemu.

Następnie z innego pena i z nowej kopii pobranej raz jeszcze z serwera próbowałem aktualizować i zatrzymało się w tym samym miejscu tj 75,9%.

Więc może lepiej usunąć ten link bo i tak nie działa albo lynxbmw niech poprawi mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Racja. Dopytam sie czy ma działająca. EAST też sprawdzałeś?

A rozpakował ci się ten west bez problemu? Mi za pierwszym razem Premium ściągnął się z błędem z mega i był błąd rozpakowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East nie próbowałem. West pobiera się i rozpakowuje się bez problemów więc wygląda, że może przy pakowaniu albo wcześniej zrobił się błąd albo brakuje jakiegoś pliku. Pisałem już do Milena w tej sprawie.

Jeśli ktoś próbował już zainstalować WEST i poszło ok to niech da znać czy miał od Lynxbmw czy z innego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ktoś napisał na forum z którego jest link że też mu staje w tym samym momencie co tobie. Dostał taką podpowiedź.

"Is your Car older as 03/2010 ?

If yes, then is the Flash too small, only 8GB, not enough for update."

Wynika z tego, że auta przed 03.2010 mają za mało pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał na forum z którego jest link że też mu staje w tym samym momencie co tobie. Dostał taką podpowiedź.

"Is your Car older as 03/2010 ?

If yes, then is the Flash too small, only 8GB, not enough for update."

Wynika z tego, że auta przed 03.2010 mają za mało pamięci.

 

Będę w takim razie próbował EAST jest mniejsza zobaczymy. Moje jest z 10.2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East udało się zaktualizować

AfiGrw.jpg


Moje auto E91 CIC Bussines, auto z 10.2009 r.

aktualizacja wersji WEST zatrzymuje się na 75,9% i zgłasza błąd odczytu z USB. Wersja EAST poszła bez problemów.

Chyba jest to potwierdzenie że seria 3 z taką nawigacją do 3.2010 nie da się aktualizować w wersji WEST ze względu na zbyt małą pamięć urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
East udało się zaktualizować

AfiGrw.jpg


Moje auto E91 CIC Bussines, auto z 10.2009 r.

aktualizacja wersji WEST zatrzymuje się na 75,9% i zgłasza błąd odczytu z USB. Wersja EAST poszła bez problemów.

Chyba jest to potwierdzenie że seria 3 z taką nawigacją do 3.2010 nie da się aktualizować w wersji WEST ze względu na zbyt małą pamięć urządzenia.

 


Czy możesz sprawdzić, czy jest on objęty serbią w mapach europe east motion 2019-1. Daj mi znać, jeśli ją aktualizuję. Dziękuję!


Przykro mi z powodu utraty polskiego za pomocą Google Translate.

Jeśli możesz zrobić jedno zdjęcie, jeśli serbski jest objęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś z was próbował ściągnąć mapę przez BMW Download Manager? mam z tym problem mimo wykupionej subskrypcji via connectedDrive :(



EDIT: Niestety nie obyło się bez zgłoszenia błędów do BMW :( ale udało się wreszcie, trwało 1,5 miesiąca wymiany korespondencji i wyciągania logów z aplikacji BMW Download Manager i wskazywania im gdzie jest błąd :( np. nadania błędnego tokenu czy błędów w na serwerze w ustawieniach samochodu czy ustanawiania bezpiecznego połączenia :mad2: :oops: :D )

Edytowane przez j_jasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A może mi ktoś powiedzieć jaka jest dokładnie różnica między WEST a EAST wersją? Zależy mi głównie na państwach: Polska, Niemcy, Czechy, Austria.

Mam e91, CIC Business, 11.2009.



Pozdrawiam

 

Czyli WEST (zachód powinieneś wybrać :) bo ta opcja ma szczegółowe mapy poszczególnych miejscowości a nie dróg głównych


EAST to wschód gdzie mapy są bardziej szczegółowe


tyle teorii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, .


Panowie ,jak maja wygladac foldery na USB ?

 

Dzięki uprzejśmości kolegi lynxbmw@gmail,com, dostępne są także mapy:


Road Map Europe East MOTION 2019-1

https://mega.nz/#!LyIjFawA!uRbfWw1R9dNbdH_2ULYGogaNSpwi3hPFpBpTIfTz6Tc


Road Map Europe West MOTION 2019-1

https://mega.nz/#!7uhUEAaR!MqbrUupb3texIgtDpwHizsZTgOAHNhWH86tQuxRleyY


Aktualizacja dla aut z mapą MOTION wyprodukowanych po 03.2010. Aktualizując wcześniejsze, pojawia się błąd przy 75,9% ze względu na brak pamięci w urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.