Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Podziel dane na 3 USB według instrukcji kolegi „Jack79” z pierwszego posta tego tematu .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, jechałem na mapach w Beskidy miejscowość Zawoja, kilkanaście kilometrów za Skarżyskiem trasa na Kraków navi nie widziała nowej S7, prowadziła 3 razy w bok, aby zjechać . Oczywiście jak się to zignorowało i dalej jechało S7 tras była widoczna na mapach. Jak widać niby 2019 ale są niedociągnięcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Europa EAST

Pełny zasięg

Belgia, Dania, Niemcy, Finlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Austria, San Marino, Szwecja, Szwajcaria, Czechy i Watykan.

Częściowa osłona

Bułgaria, Estonia, Grecja, Chorwacja, Łotwa, Litwa, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry i Białoruś.

Tylko główna sieć dróg

Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Macedonia, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.


Europa WEST

Pełny zasięg

Andora, Belgia, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Austria, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Watykan.

Częściowa osłona

Grecja, Chorwacja, Polska, Słowacja, Słowenia, Czechy i Węgry.

Tylko główna sieć dróg

Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Estonia, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Rumunia, Rosja, Serbia, Turcja, Ukraina i Białoruś.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko jedna może być używana .

Przykładowo teraz masz WEST zainstalujesz EAST to ta pierwsza jest w ukryciu na dysku .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Wszystko super ale z linków na mega nie da sie juz nic pobrać ostatnio. A chce zassać wersje z 1 posta na 1 pendrive i od kilku dni nic nawet aplikacje zainstalowałem od mega i nadal nic :-(

Może ktoś udostępnić gdzieś indziej pewną wersję na 1 pendraiv west

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie! kupiłem niedawno f25 z końcówki 2013 roku także jest na NBT i teraz chciałbym wgrać nowe mapy i które to dokładnie mam pobrać żeby to działało

Aha i w schowku nie mam USB, czy to normalnie pobieram i kopiuje na pendriva i sie aktualizuje? czy bede musiał jakieś klucze wpisywać?, Jestem świeży i za dużo tego wszystkiego dla początkującego. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

Wykonywałem dziś aktualizacje, pobrałem plik ze strony głównej, podzieliłem na 3 pendrive zgodnie ze zdjęciami. Wrzuciłem pierwszy pendrive,aktualizacja,reset systemu. Wrzuciłem drugi i też poszło. Wrzuciłem trzeci i wywaliło błąd zgodności, reset systemu i jestem bez nawigacji.

W głównym menu po najechaniu na okno nawigacji jest ono szare i nie można jej uruchomić.

Ktoś poradzi co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Cześć

Wykonywałem dziś aktualizacje, pobrałem plik ze strony głównej, podzieliłem na 3 pendrive zgodnie ze zdjęciami. Wrzuciłem pierwszy pendrive,aktualizacja,reset systemu. Wrzuciłem drugi i też poszło. Wrzuciłem trzeci i wywaliło błąd zgodności, reset systemu i jestem bez nawigacji.

W głównym menu po najechaniu na okno nawigacji jest ono szare i nie można jej uruchomić.

Ktoś poradzi co dalej?

 

Prawdopodobnie padł dysk twardy, nienormalny był już pierwszy reset systemu.

Próbowałeś instalować jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też i zrobiłem. Dalej lipa.

Po wgraniu aktualizacji z pierwszego pendrive system chce resetu i nie ma innej opcji wyboru. Wygląda to tak jakby wgrał pełną aktualizację, a tak nie jest. Po resecie zawiesza nawigację i ostatecznie blokuje do niej dostęp w menu.

Musi być coś źle z plikami. Gdy wgrywam 2018 pojawia się komunikat o tym, że należy włożyć kolejny pendrive i tak aż do ostatniego i wówczas reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.