Skocz do zawartości

BMW Roadmap Europe Business 2018


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Wyglądają na dobre. Nie sprawdzałem w aucie. Ale bazy są na dzień 30.10.2017. Mapy z 2017 były z 11.2015, więc spory update. Na bank jest to business 2018. Testujcie. Ja dopiero w czwartek będe miał możliwość.

Tu jest na moim chomiku dvd2

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+BUSINESS+2018

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na dobre. Nie sprawdzałem w aucie. Ale bazy są na dzień 30.10.2017. Mapy z 2017 były z 11.2015, więc spory update. Na bank jest to business 2018. Testujcie. Ja dopiero w czwartek będe miał możliwość.

Tu jest na moim chomiku dvd2

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+Europe+BUSINESS+2018/DVD2

 

Wrzucisz też DVD1 na chomika? Mega ma jakieś chore limity :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

...bazy są na dzień 30.10.2017. Mapy z 2017 były z 11.2015, więc spory update.

Sprawdziłem i pomimo że różnica w datach to 2 lata to zmian jeśli chodzi o moją okolice nie widać. Np. we wrześniu 2017 roku otwarto jedną z ulic ale na tej mapie dalej jej nie ma... ale to dopiero początek. Nadal będę testował i szukał nowości w stosunku do wersji 2017 i jak coś to mogę dać znać tutaj. Nie mniej jednak miła niespodzianka bo sądziłem ze przygoda z aktualizacjami map Business zakończyła się już na wersji 2017.

Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem ci że w moich okolicach zmieniają się tylko duże ulice, znaczy obwodnice. A takie małe lokalne od kilku lat nie są aktualizowane. Według mnie i tego co ktoś tu pisał o aktualizacjach to trzeba by zgłosić producentowi map, że coś jest nie tak. To może wtedy naniosą poprawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wyszła również wersja na BMW tej mapy przerobiona z Mercedesa. Nie wiem czy ma coś lepszego czy nie. Jak ktoś chce potestować to tu jest do pobrania. Szybki i darmowy serwer.

https://yadi.sk/d/CHth4I_-3WYxYT


Różnice względem ori mapy BMW to Bulgaria, Rumunia, serbia. Ori BMW nie ma nawet głównych dróg.


Opis:

BMW mapę Full EUROPE BUSINESS 2018 non officiel To DVD zawiera dane nawigacyjne 39 krajów w Europie, Albania, Andora, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Wielka Brytania, Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Monako, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Czechy, Watykan, Szwecja i Szwajcaria. Cała Europa Zachodnia jest objęta wersji 2017/2018 Ponad 8,3 miliona kilometrów dróg w całej Europie. We wszystkich krajach, w pełni zdigitalizowane Europy Wschodniej, z wyjątkiem Albanii,Bośnia i Hercegowina, Bułgaria i Macedonia


INFORMACJE


Rok: 2018

Developer: TUTAJ / Mercedes

Baza: Q4 / 2016

Platforma: Navigation System M-ASK / SA606 (Biznes)

języki (głos i dane):

niemiecki - angielski - francuski - Francuski - włoski - holenderski - Portugalski - hiszpański - Portugalski


suma kontrolna jest MD5: kT162EUx14.iso

481ED9E0D022973F0503364747B20727


kompatybilność:


WAŻNE: kompatybilna tylko dla systemu nawigacyjnego ASK-M firmy

(Multi-audio Kontroller system) Jak rozpoznać mój system nawigacji: I do nawigacji Business-drive system.

1 odtwarzacz DVD na przednim panelu deski rozdzielczej, mały ekran 4/3 strzałki nawigacyjne,

kontrola GPS z kołem Idrive na konsoli środkowej.

I nie zapomnij sprawdzić etykietę na opakowaniu lub na DVD = "BUSINESS"


Uwaga nie jest kompatybilny z tylko 1 03/2007 M-ASK


- seria 1 - E81 / E82 / E87 / E88 firm system DVD (M-ASK / SA 606) - - 09/2009

- 3 Series - E90 / E91 / E92 / E93 Business system DVD (M-ASK / SA 606) --- 09/2009

- 5 Series - E60 / E61 DVD Business system ( M-ASK / SA 606 ) --- 05/2010

- seria 6 - E63 / E64 Business system DVD ( M-ASK / SA 606) --- 05/2010

- X5 - E70 DVD Biznes system (M-ASK / SA 606)

- X6 - E71 DVD Business System (M-ASK / SA 606)


Nie kompatybilny z CIC, CIC-HIGH i następującymi systemami.

Zaktualizowane «USB» 1 - Premium / 2 - ruch / 3 - MOVE / 4 - NEXT (NBT) i droga


INSTALACJA


Zastosowanie płyty DVD z jednowarstwowej płyty DVD + R (VERBATIM).

Płonąć ImgBurn korzystnie stosując najniższą prędkość: x2.4 x4 x6

dla „nowicjuszy” jak nagrać obraz ISO za pomocą ImgBurn (klik) i NERO (klik)


rozmiar pliku: 4,09 PL

Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe mapy, ktoś już testował?

Dla naszego rejony właściwa mapa na DVD 2.


DVD 1: https://mega.nz/#F!28hxQRKT!hKrWfFh_RO445-65cA2BEA


DVD 2: https://mega.nz/#F!P5IWXTxb!lNG1hbb2z9byghGY0wM14w

 

Nagrane na Verbatim DVD+R z prędkością 3x i śmiga u siostry w E91 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ciekawe, czy ktoś zauważył jakieś zmiany bo ja w swojej okolicy żadne. Miałem wersje z 2017 i tam mi brakowało obwodnicy Inowrocławia. Liczyłem, że w tej już na pewno będzie, wszak to już blisko półtora roku od otwarcia tego odcinka. No i lipa bo się przeliczyłem, dalej jadę polem. Coś czuję, że prędzej skończy się wsparcie dla tej nawigacji niż aktualne drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Pobieram właśnie tą mapkę dvd 2 i mam pytanko, czy wystarczy te pobrane pliki normalnie zgrać na płytę DVD i odpalić w samochodzie czy trzeba zrobić coś jeszcze? Mam tylko wejście na płyty, nie mam na pena, e60 2003r business.


Nagrywam przez windows media player.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,


Pobieram właśnie tą mapkę dvd 2 i mam pytanko, czy wystarczy te pobrane pliki normalnie zgrać na płytę DVD i odpalić w samochodzie czy trzeba zrobić coś jeszcze? Mam tylko wejście na płyty, nie mam na pena, e60 2003r business.


Nagrywam przez windows media player.


Pozdrawiam

Tylko płyta i tylko z nią działa navi. Zagrać należy obraz płyty (to trochę coś innego niż wrzucić np. muzykę). Użyj dobrej płyty dvd-r+. Media player nie nadaje sie do tego. Poczytaj wcześniejsze komentarze które mówią jak nagrać. Idealny do tego Alcohol lub np. imgBurn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.