Skocz do zawartości

BMW Roadmap Europe Business 2018


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A czytałeś ten temat? Masz co najmniej trzy linki do 2018. Drugi post do chomika. Trzecia strona z mega.nz.

2019 nigdzie udostępnionego nie widziałem, chociaż już od dawna jest wypuszczona. Po prostu nikt się nie chce dzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, kupiłem swoją E60 bez płyty dvd z mapami. Mam mały ekran czyli navi Business nagrywałem już 2 płyty z navi 2017 i póżniej 2018. Pierwsza płyta jakaś nie markowa nagrana x4 więc myślałem, że dlatego. Później nagrałem 2018 na płytę Sony, chyba coś lepiej z prędkością x4 niżej płyta nie obsługuje. Żadna płyta z mapami nie działa ciągle świeci komunikat żeby włożyć płytę dvd z mapami. Coś źle nagrywam czy napęd np. może być uszkodzony. Płyty z muzyką czyta normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pierwsza płyta jakaś nie markowa nagrana x4 więc myślałem, że dlatego. Później nagrałem 2018 na płytę Sony, chyba coś lepiej z prędkością x4 niżej płyta nie obsługuje. Żadna płyta z mapami nie działa ciągle świeci komunikat żeby włożyć płytę dvd z mapami.

Ja jak nagrałem na niemarkowej płycie to miałem komunikat "Wczytuje dane nawigacyjne" trwało to jednak nieskończenie długo i w końcu wywalało "Włóż płytę" chociaż była w środku. Powtórne nagranie też na Sony "załapało" bardzo szybko. Przypuszczam, że masz zły format nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.