Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2018-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam problem z aktualizacją mapy. Po włożeniu pendrive w dwóch przypadkach nic się dzieje.

Tzn:

1. Pendrive sformatowany NTFS - nic

2. Pendrive sformatowany FAT32 - nic


Natomiast gdy pendrive jest exFAT wyskakuje informacja na wyświetlaczu że jest nowszy plik na usb i pytanie "Czy chcę zaktualizować mapy ?" Daje "TAK" i dalej nic się nie dzieje.


Ktoś może coś kojarzy gdzie może być problem ?


Pendrive jest 64 GB ale taki noname za 30 pln.


Pliki na nim mam tak jak powinno być. 5 folderów i 3 pliki luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może to kwestia tego pena. Jak już tu gdzieś pisałem mam takiego noname, którego moje BMW nie widzi. Zmień na początek na coś lepszego. Polecam taki szybszy,bo widać że akualizacji leci dużo szybciej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym szczęśliwym posiadaczem BMW.

Niestety nawigacja jest z 2013 roku.

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2013-2

NBT_G14024I.

w temacie elektroniki niestety nie jestem zbyt ogarnięty. Nawet nie potrafię zciągnąć tych map z powyższych linków.

Poczytałem trochę i widze że kolega Kruk jest ogarnięty w tym temacie.

Chciałbym aby ktoś wysłał mi gotowego pendriva z mapa i kodem. Oczywiście wczesniej zrobię przelew aby uniknąć podejrzeń :8)


Zarejestrowałem sie na stronce BMW i widze że moge zakupić takie mapy za 445 zł

I mam możliwośc aktualizacji przez dwa lata.

Zakup na forum wyjdzie korzystniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak nie umiesz nawet ściągnąć map z podanego linku, to lepiej kup aktualizacje od BMW. Cena nie jest jakaś zabijająca a z twoimi umiejętnościami to chyba najbezpieczniejsza opcja. Jak byś był w stanie coś zrobić to za połowe tej kasy kupiłbyś klucz lifetime, czyli taki który zawsze zaktualizuje navi, a nie tylko przez dwa lata. Reszta już by cię nie kosztowała, bo wystarczyło by ściągać mapy. Ale ty chcesz komuś za to płacić co pół roku, bo tak wychodzą nowe wersje, po 50 zł lub więcej. Lepiej kup w ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hej, mam pytanie. Pobrałem mapy europe next 2018. Po rozpakowaniu mam katalogi od 1-5 oraz plik config. Ktoś może mi więc zdjęcie jak powiem wyglądać pendrive z tymi plikami? Wrzucam foldery odi 1-5 czy każdy katalog z tego podfolderu czy dane pliki które są w tych katalogach??

Format pendrive fat32, exFat czy NTFS bo każdy pisze co innego :)


Może ktoś ma zdjęcie jak to ma wyglądać na pendrive??? Dzięki wielkie za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nowa cena map:

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/10/25/13342145_screenshot.81.jpg

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to lepsza opcja jak poprzednio bo ja np nie potrzebuję aktualizacji co rok i płacić od razu za dwa lat z góry.

Zaktualizowałem wczoraj z dwóch pendrive: 32gb i 8 gb (to minimum aby wszystko się zmieściło). Czas około 1 godz 15 minut. Trzeba pamiętać że auto po ok 15 minutach na postoju rozłącza systemy i trzeba włączać i-drive aby kontynuować aktualizację - na szczęście nie zaczyna od nowa tylko leci dalej.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 60zł to kant, sam się nadziałem i inni już też. Dziś sprzeda kod a przy następnej aktualizacji już nie działa. Oczywiście sprzedający przepada jak kamień w wodę ale pojawia się następny i interes kręci się dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to lepsza opcja jak poprzednio bo ja np nie potrzebuję aktualizacji co rok i płacić od razu za dwa lat z góry.

Zaktualizowałem wczoraj z dwóch pendrive: 32gb i 8 gb (to minimum aby wszystko się zmieściło). Czas około 1 godz 15 minut. Trzeba pamiętać że auto po ok 15 minutach na postoju rozłącza systemy i trzeba włączać i-drive aby kontynuować aktualizację - na szczęście nie zaczyna od nowa tylko leci dalej.

 


Jak zostawisz drzwi kierowcy otwarte to nie rozłączy systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem bez zapłonu. Na zapłonie świecą się DRL a nie mam opcji ich wyłączenia - ale dobrze wiedzieć. Następnym razem zapłon + prostownik dla pewności.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia co oni wyprawiaja z tymi mapami next. W ubieglym roku bylo rekordowe opoznienie a i tak juz w tym czasie mapy krazyly w sieci. W tym roku widze ze pobija kolejny rekord.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.