Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE MOVE 2018-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Dobre:) musisz sobie załatwić. Kod FSC do map jest generowany pod VIN. Z tego co wiem nie ma generatorów do tej mapy na tę chwilę. Możesz kupić kod pod konkretną mapę lub LIFETIME czyli na zawsze. Niestety czy kupiłeś na serio lifetime okazuje się dopiero przy następnej aktualizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ostatnio to plaga, na znanym portalu sprzedają lifetime w cenie jednorazowego, później okazuje się że to jednorazowy, a konto sprzedającego już nie odpowiada.

Oczywiście znów sprzedaje już pod innym nickiem :) Interes się kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Pobrałem mapy MOVE ale po umieszczeniu pendrive w USB podłokietnika nic się nie dzieje... w schowku pasażera mam tylko taką zaślepkę tam po prawej stronie u góry.

Czy gdzieś jeszcze może być port USB do wymiany danych?

Mam BMW F30 318D (sedan) z 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś tak ze podczas aktualizacji map przy 62 % się zatrzymywało i wracało do 56% i tak w kółko... 15 razy tak było i zwątpiłem, zakończyłem aktualizacje. Jutro spróbuje jeszcze raz zrobić format pena i wrzucić mapy MOVE 2018-2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy miał ktoś tak ze podczas aktualizacji map przy 62 % się zatrzymywało i wracało do 56% i tak w kółko... 15 razy tak było i zwątpiłem, zakończyłem aktualizacje. Jutro spróbuje jeszcze raz zrobić format pena i wrzucić mapy MOVE 2018-2.

 


sprubuj inne usb , jak to nie pomoze wgraj stara mape a pozniej jeszcze raz nowa

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Tu powyżej kolega dał link do tych właśnie z 2020 :D i o te właśnie pytałem Sytuacja opanowana problem okazał się byc pendrive dodam novy :evil: kupiłem kolejny i mapy poszły bez problemu Jeden pendrive stary navi wcale go nie widziała kolejny nowy 32gb aktualizacja dochodziła do 33% a kolejny nowy 16gb i poszło fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.