Skocz do zawartości

CCC Professional 2018


gregor1405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...
Witam, jestem w trakcie ściągania map, poszukuję osoby która podpowie i poprowadzi jak nagrać prawidłowo na płytę, jakie programy będą potrzebne itd, kiedyś nagrywałem jakieś zwykłe plik programem nero, ale dawano dawno temu, będę bardzo wdzięczny, może w końcu uruchomię tę nawigację xdd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołożę tylko jeszcze to:

 

DVD 1 (Europa Zachodnia):


Andora, Belgia, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Luksemburg, Monako, Holandia, Portugalia (w tym Madera), Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie)


DVD 2 (Europa Centralna):

Austria, Belgia, Niemcy, Chorwacja, Dania, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Holandia, San Marino, Szwajcaria, Słowenia, Czechy, Watykan


DVD 3 (Europa Wschodnia):

Bułgaria, Białoruś, Chorwacja, Estonia, Finlandia, Grecja, Węgry, Norwegia, Polska, Rumunia, Rosja, Szwecja, Słowacja


1 (E81 / E82 / E87) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 09/2008

3 (E90 / E91 / E92 / E93) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 09/2008

5 (E60 / E61) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 11/2008

6 (E63 / E64) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 11/2008

X5 (E70) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 10/2009

X6 (E71) DVD System Professional (CCC / SA 609) do 10/2009

 

5e2liqd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć Panowie.


Mam drobny problem z mapami z pierwszego posta.

Nagrałem sobie DVD3 (na razie na Polsce mi zależy), nagrałem na DVD-R z prędkością x4

Wrzuciłem do czytnika w samochodzie, i po wybraniu navigacji mam informację:

New DVD version. Please Shut down system and restart after 5 minutes.

Wyłączyłem zapłon, po kwadransie wracam do auta z myślą że się wszystko zainstalowało,

ale po wybraniu navi pokazuje komunikat że nie ma płyty.


Coś źle robię czy płyta jest źle wypalona?

Miał ktoś podobny przypadek?

Edytowane przez nokerman

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie.


Mam drobny problem z mapami z pierwszego posta.

Nagrałem sobie DVD3 (na razie na Polsce mi zależy), nagrałem na RVR-R z prędkością x4

Wrzuciłem do czytnika w samochodzie, i po wybraniu navigacji mam informację:

New DVD version. Please Shut down system and restart after 5 minutes.

Wyłączyłem zapłon, po kwadransie wracam do auta z myślą że się wszystko zainstalowało,

ale po wybraniu navi pokazuje komunikat że nie ma płyty.


Coś źle robię czy płyta jest źle wypalona?

Miał ktoś podobny przypadek?

 

Ja wypakowałem wszystko,nagrałem obraz płyty programem Ashampoo burning studio z prędkością x4 na płytę Verbatim DVD+R i wszystkie 3 płyty działają bez zarzutu.Miałem raz tak jak ty ( Please Shut down system and restart after 5 minutes.) ale gdy wyciągnołem płytę z mapą 2018 i włożyłem od razu płytę z mapą z 2007 roku ale po odczekaniu 5 minut już mogłem używać starą płytę i póżniej taka sama procedura jak chciałem po 2007 włączyć mapy 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam panowie ,mam taki problem .Posiadam E63 2006r. z duża navi.Gościu co wgrywał mi polskie menu dał mi 1 płytkę do nawigacji,na której jest okrojona nawigacja.Chcąc mieć całość sciągnąłem z neta pełną na trzech DVD.Jednak po włożeniu do czytnika nowego dvd pojawia sie komunikat,,Włożono nową płytę wyłącz auto i poczekać 5 minut,,Oczywiście nie czekam tylko szybko wyjmuję ,aby czegoś nie sp..I tu moje pytanie czy jest jakieś zagrożenie dla nawigacji ,no i czy taki komunikat powinien wyskakiwać.Drugie pytanie to czy przy wyjeżdzie z kraju np.do Niemiec trzeba zmieniać płytkę na tę z Niemcami,czy po wczytaniu navi zapamięta trzy DVD.Dzieki z góry za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się dało ale weż się postaw na miejscu tej płyty.Przecież przy nagrywaniu będą się dziac cuda, :D ona samoczynnie będzie wyschodzic z napedu żeby tylko proces nagrywania nie doszedł do konca :lol: :mrgreen: a później będą pretensje ze Niemcy zajmują więcej miejsca na plycie niż Polska :mad2: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się dało ale weż się postaw na miejscu tej płyty.Przecież przy nagrywaniu będą się dziac cuda, :D ona samoczynnie będzie wyschodzic z napedu żeby tylko proces nagrywania nie doszedł do konca :lol: :mrgreen: a później będą pretensje ze Niemcy zajmują więcej miejsca na plycie niż Polska :mad2: :D

Widzę,że komuś się zebrało na sarkazm.A mi po prostu zależy na tych dwóch krajach bo bardzo często jeżdżę tam i z powrotem po prostu byłoby wygodniej,więc jakby można było to dlaczego nie.Czy ktoś wie może czy taka opcja istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.Kawal pracy ,są odpowiednie programy więc możesz bawić się sam.Przez 10 lat nikomu się nie chciało tego robić, bo to naprawdę kawał pracy a efekt żaden. Tylko Tobie przyda się...ot i taka filozofia
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć Panowie,

Nie jestem jakimś lamerem komputerowym, który nie umie wypalić obrazu płyty, a mimo wszystko po wypaleniu tego obrazu w dwóch różnych prędkościach tzn. x6 i x8 navi pokazuje komunikat "medium cannot be read". Czy możliwe, że uszkodzone jest coś z samym czytnikiem? Normalne płyty audio cd działają, a z navi nigdy wcześniej nie korzystałem i nie mam zielonego pojęcia czy w ogóle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.