Skocz do zawartości

CCC Professional 2018


gregor1405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok tak robię , ale DVD rar składa się z 5 części. Każda około 2,9 Gb .To się nie zmieści na jedno DVD. :mad2:

2.9 GB mają wszystkie pliki razem. Próbowałeś rozpakować ? Nie. I odrazu zaśmiecasz forum. Zaraz zapytasz jak nagrać na płycie obraz ISO, bo na YouTube to nie ma łopatologicznie wyjaśnione. Jeździsz bmw x5 i takie pytania zadajesz. Poxniej ludzie mają takie opinie o kierowcach bmw. Trochę własnej inicjatywy. Chyba ze chciałeś sie pochwalić samochodem z 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po co ten zbędny komentarz.Napisałem , że wszystko gra.Nie każdy jest tak oświecony jak ty i jeździ najnowszym dieslem.W szkole miałem rosyjski a nie informatykę.

Żeby w tych szkołach teraz cokolwiek uczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się... teoretycznie.

3 Płyty DVD dla tej nawigacji zawierają łącznie ok 9 GB danych, a najpojemniejsza płyta jaką jest w stanie czytnik odtworzyć to dwuwarstwowa płyta DVD (DVD+R DL), która ma niecałe 8GB pojemności. Możliwe ze da się którąś z płyt "odchudzić" o niepotrzebne dane i wtedy by weszło ale szczerze ja nic nie słyszałem, żeby komuś się to udało.

Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem pliki z pierwszej strony z serwera fileshark na płytach R+ nie czytał płyt , po nagraniu na R- wszystko hula nagrywałem na laptopie programem CDburnerXP standartowymi programami z laptopa też nie czytał. Auto to BMW E60 po liftcie.

Jakie kraje są na DVD 1 i 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I niech działa kolego tylko te radary są sprzed czterech lat . Od tego czasu żaden dostawca map nie zrobił prawidłowej aktualizacji także nie ma się czym podniecać

Dla mnie dawały rade.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
A czym jesteś zaskoczony???Nie bardzo rozumiem...wszystko jest opisane w tym dziale a to nie temat o sofcie

Tym ze ktoś uważa ze w necie tego nie ma.

W necie jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy wgrałem sobie mape w tamtym roku na 2016r ,i zginęło mi wybieranie głosowe .Wie ktoś jak ten problem rozwiązać. Niech sprawdzi ten kto ma wybieranie głosowe czy też nie znikło po wgraniu tej mapy na 2018r :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z softem nic nie było robione ,może ncsm coś rozkodowałem muszę sprawdzic . Sprawdziłem w FA jest $620 a komendy związane z voice mam tylko w CAUDI

 

VOICE_PRE_PROC_MIC_DIST

par_vpp_144mm

VOICE_PRE_PROC_STEER_SIDE

par_vpp_left_steering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.