Skocz do zawartości

Wymiana CCC na stacje multimedialna Android


surfer84

Rekomendowane odpowiedzi

Po blisko 2 latach użytkowania tego sprzętu mam kilka pytań:

1) Jest opcja wyłączyć w jakiś sposób dzielenie ekranu na dwie części ? Prawa pokazuje mi non stop ile paliwa zostało w baku. Chętnie bym się tego pozbył.

2) Jak wejdę w aplikacje to nie pokazują się tam wszystkie aplikacje jakie mam ściągnięte na dysk tego urządzenia np. google maps. Wiem natomiast, że aplikacja jest zainstalowana bo jeśli spróbuję ją włączyć przez wyszukanie w Google Play to mam ikonkę "otwórz" zamiast "pobierz", które byłoby widoczne jakbym nie miał już jej zainstalowanej. Konto google jest dodane.


Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Trzeba wejść w Factory setup (kod 1314), następnie Car type i tam próbuj wszystkich możliwych opcji. Może znajdziesz taką, która nie zniekształci zbytnio obrazu.

Nowsze jednostki, np. enrtynav jak u mnie, da się przekodować i podział ekranu działa jak ori navi professional. Można sobie wybrać co ma być po prawej stronie, albo całkowicie wyłączyć.

c2abf081851ab074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie mnie już szlag trafia z moim androidem. Wygląda na to że też będę odsyłał do chin.


opiszę co się dzieje

system CCC działał prawie cały bo mam uszkodzony mulf więc tych funkcji nie było, po wsadzeniu androida idrive w oryginalnym systemie nie działa za to w androidzie jest ok, Sterowania androidem z poziomu kierownicy nie ma, oryginalnego czujnika cofania nie widzi.


android od AutoTop versja 10 .


już sprawdzałem jak odepnę can od androida sterowanie w oryginalnym systemie działa.


jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.