Skocz do zawartości

Road Map Europe MOVE 2018-1


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć.

Mam F10 z niemieckiego rynku, wiem że poprzedni właściciel poza ASO aktualizował nawigację i przy okazji odblokował dodatkowe funkcje.

Kupowałem samochód za pośrednictwem niemieckiego dealera i wgrali mi tam język polski.

Mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia czy przy poprzedniej aktualizacji był wpisany kod FSC lifetime, czy może wgranie języka polskiego u dealera i tak go wykasowało z systemu??

I jeszcze jedno pytanie, przy okazji, czy wgranie polskiego języka do samochodu z Niemiec wyłącza funkcje sterowania głosem, tak twierdzi niemiecki dealer?

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jak powinny wyglądać pliki wsadowe do aktualizacji map na pendrive USB?

W sensie ma być skopiowany katalog a w środku pliki czy pliki z katalogu luzem na paendriveie?

Jesli gdzies to już było pisane to przepraszam, ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Jak powinny wyglądać pliki wsadowe do aktualizacji map na pendrive USB?

W sensie ma być skopiowany katalog a w środku pliki czy pliki z katalogu luzem na paendriveie?

Jesli gdzies to już było pisane to przepraszam, ale szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

 

 

w przypadku navi MOVE, w głównym katalogu USB(root) maja być pliki

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.