Skocz do zawartości

CCC Professional 2018


jerzy.h69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Dziala, co ma nie dzialac ?

 

Tylko ze nie zgadzają się miejsca fotoradarow (w ogole, nie ze sa przesunięte, tylko w ogole)...

Tam gdzie jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Od czasu kiedy weszła ustawa, że przed fotoradarem musi być plakietka i pozabierali uprawnienia straży zniknęło sporo fotoradarów. Nikt ich na nowo nie spisał, bo weszły Janosiki i tym podobne programy, które działają dużo lepiej. Nie widziałem na Polske aktualnej bazy fotoradarów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rozumiem że sprawdziłeś, że są to aktualne i rzeczywiste miejsca w których są fotoradary, a nie takie sprzed 10 lat, gdzie fotoradarów było pełno? Zresztą zapodaj linka to sprawdzę, bo wszystkie bazy pokazują w moim regionie radary, których nie ma już kilka lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej nie rozumie że baz nie ma aktualnych żaden producent map.Wazne że u niego kilka radarów zgadza się ...ot i taka polemika z nim jest.Nic nie trafia.

Osobiście jeżdżę wiele i wg mnie 90% radarów z tych baz nie ma pokrycia

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosze o pomoc

ściągnąłem dziś do mojej e87 mapy 2018

po rozpakowaniu całości powstają 2 pliki

jeden CD 8522 o wadze 2.8gb

i drugi CD MDS 8522 o wadze 5 kb


nagrałem całość czyli oba pliki jak głosi forum z prędkością x4 na dobrej plycie dvd+r


i nie dziala

co zrobilem nie tak???

BOKIEM ALBO WCALE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega wyżej nie rozumie że baz nie ma aktualnych żaden producent map.Wazne że u niego kilka radarów zgadza się ...ot i taka polemika z nim jest.Nic nie trafia.

Osobiście jeżdżę wiele i wg mnie 90% radarów z tych baz nie ma pokrycia

Nie zasłaniajcie się buractwem...


Jakos mapa 2017 z fotoradarami była ok - 100% zgodności dot. fotoradarów.

http://www.poipoint.pl/punkty-poi?poi=Fotoradary-stacjonarne&poi_id=34&sort=poi

poiplaza.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

prosze o pomoc

ściągnąłem dziś do mojej e87 mapy 2018

po rozpakowaniu całości powstają 2 pliki

jeden CD 8522 o wadze 2.8gb

i drugi CD MDS 8522 o wadze 5 kb


nagrałem całość czyli oba pliki jak głosi forum z prędkością x4 na dobrej plycie dvd+r


i nie dziala

co zrobilem nie tak???

 

Nagrywasz tylko ten większy jako obraz.Wszystko było opisywane setki razy...użyj opcji:szukaj a nie powielasz pytania

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to tak jak pisałem, moje miasteczko ma 5 zaznaczonych radarów, powinny być dwa. A tak naprawdę to nie mam pojęcia czy te dwa działają, bo nie ma przed nimi tych tabliczek o fotoradarze, ale fotoradary są odsłonięte, więc może i działają. Nie będe sprawdzał. Na yanosiku są zaznaczone, ale ludzie je pewnie wpisują, bo są odsłonięte. Według mnie jak nie ma znaku "fotoradar" to on nie działa:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Kolega wyżej nie rozumie że baz nie ma aktualnych żaden producent map.Wazne że u niego kilka radarów zgadza się ...ot i taka polemika z nim jest.Nic nie trafia.

Osobiście jeżdżę wiele i wg mnie 90% radarów z tych baz nie ma pokrycia

Nie zasłaniajcie się buractwem...


Jakos mapa 2017 z fotoradarami była ok - 100% zgodności dot. fotoradarów.

http://www.poipoint.pl/punkty-poi?poi=Fotoradary-stacjonarne&poi_id=34&sort=poipoiplaza.com

 

Raczej nie ma problemu z określeniem które fotoradary stacjonarne są działające, a które nie bo tylko żółte mają prawo robić zdjęcia. Mapa działających fotoradarów stacjonarnych też jest 'do wzięcia' bo jest chyba nawet na stronie ITD ale ktoś musi te aktualną mapę fotoradarów wstawić do mapy nawigacji. Generalnie to co mnie było dane sprawdzić u siebie nie ma pokrycia, nadal mapa pokazuje fotoradary w miejscach gdzie ich nie ma od kilku lat. /od czasu reorganizacji/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.