Skocz do zawartości

e60 zamiana lasera


andy_64

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
One nie są wymienne. Musisz kupić taki jaki masz. Z doświadczenia powiem że wymiana lasera za 150 zł pomogła u mnie na rok i dwa miesiące a potem przestał czytać całkowicie. Następnie kupiłem cały machanizm z laserem w ASO za 400 zł i działa już ponad trzy lata. Wymiana samego lasera, to rozbebeszenie całego napędu. Wymiana całego mechanizmu, jeśli jest dostępny w ASO do twojego auta to moment.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Daj VIN to poszukamy napędu.

 

Na angielskim forum koleś napisał że sprawdzał i te lasery są niezamienne

http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5-e52-z8-discussion/366682-nav-experts-please-help-mkiv-questions.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kasa gruba za nowy napęd ponad 1000zł:( wygląda ze jest taniej jak oddajesz stary a kupujesz nowy, ale czy to działa w polsce to nie mam pojęcia. Popatrz jak to wygląda. Jest do kupienia cd lub wymiana, ale o co chodzi to trzeba by się w ASO dopytać

https://www.etkbmw.com/bmw/PL/search/selectCar/E61/Tou/BMW+530d+M57N/ECE/65_1453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panowie mi rowniez padl laser w radiu. Teraz nie czyta wogole plyt. Wczesniej czytal mp3 oraz mape od navi. Pytanie czy moge kupic drugie radio np z anglika z tego samego roku co moje i przelozyc caly mechanizm wraz z laserem? Bedzie to dzialalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacze. Kumple miał podobny problem, nie czytał płyt napęd DVD więc wymieniliśmy laser.

Nic to nie dało, dopiero po naprawie czytnika wszystko działa jak trzeba.

Nie mówię, że w Twoim przypadku nie jest do wymiany laser ale podaje przykład z życia :)


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1 naped. Ale orientujesz sie czy jak przeloze caly mechanizm to bedzie to dzialac? Bo zeby zmienic radio trzeba podobno vin kodowac? Trzeba patrzec na jakies nr? Moje czytalo mp3 i jest navi

 

Kto Ci tak powiedział?

Możesz zmienić na CCC Prof czy CIC to tylko odpowiednie kodowanie i działa.

Mam na sprzedaż cały komplet CIC z dyskiem hdd na mp3.

Info na priv.


Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.