Skocz do zawartości

Nawigacja CIC czarny ekran


slawek21400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej e91 2010r skradziono nawigacje CIC . Kupiłem drugą używaną podłączyłem ale nie działa wyświetlacz. Jednostka główna wydaje się działać w środku jest cd z muzyką i muzyka leci, czujnik parkowania również zaczęły działać. Wiem że trzeba będzie ją zakodować ale ekran powinien startować . Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę napisać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

W mojej e91 2010r skradziono nawigacje CIC . Kupiłem drugą używaną podłączyłem ale nie działa wyświetlacz. Jednostka główna wydaje się działać w środku jest cd z muzyką i muzyka leci, czujnik parkowania również zaczęły działać. Wiem że trzeba będzie ją zakodować ale ekran powinien startować . Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę napisać. Pozdro.

 

 

jeśli jest czarny ekran a muzyka gra to albo:

- źle podpiałeś kabel sygnałowy miedzy jednostka a ekranem

- kupiłęś np mniejsza jednostke a miales CIC

- ekran ulegl uszkodzoeniu

- kabel sygnałowy uszkodzony

 

po założeniu uzywanej lub nowej jednostki trzeba ja dokodować(przypisać) do auta obowiązkowo i np użyć emulatora(są inne możliwości także) - ale ta jest najtańsza i można to zrobić samemu

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Powodem nie działającego ekranu był przepalony bezpiecznik w aucie. Po wymianie już działa.Kolejne moje pytanie to czy wystarczy navi zakodować i zmienić vin aby mapa działała poprawnie czy do tego musi być jeszcze emulator? Bo po kodowaniu i zmianie vinu raz mapa się włącza raz nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.