Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. W innym watku jest napisane, że już nie będzie nowych wersji nawigacji BMW Navigation DVD Road Map Europe Business . Jeśli tak rzeczywiście będzie, to kicha :duh:
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety na to wygląda. Skoro wypuścili 2018 dla Professional to jeszcze niedawno łudziłem się ze na Business też wypuszczą no ale straciłem już nadzieję bo 2017 pojawiło się przecież w styczniu a w tym roku do tej pory ani widu ani słychu także niestety :( . Puki co jeszcze aż tak nie narzekam na aktualność tej navi i na moje potrzeby jest wystarczająca.
Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zadałem to pytanie w innym wątku, ale tu jest chyba na to lepsze miejsce ( watek dedykowany ). A więc.. jakie jest inne wyjście z tej sytuacji ? Zamiana navi na Profesional ? Ogólnie pytając.. czy to jest trudne do zrobienia ? Czy to jest bardzo kosztowne i w ogóle możliwe ? mam 1er 2005 r z wysuwanym ekranem na podszybiu...
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli na CCC Professional to tez nie jest już taka pewna sytuacja bo 2018 również może okazać się ostatnim wydaniem. Wyjściem może się okazać zamiana na wersje CIC Pro lub MID (odpowiednik starego Business-a). Z tego co wiem to podobno do serii 3 E9x da się zaadaptować wersje NBT (znaną z F-ek) ale nie wiem jak to jest w 1-nce E8x to raz, a dwa to ja na razie jest jeszcze dość kosztowna impreza. Słyszałem też o nawigacjach dedykowanych do BMW (takich nieoryginalnych) "made in China" działające na platformie Android, podobno jest różnie z ich dopasowaniem do konsoli środkowych i do fabrycznego okablowania. W ostateczności zostaje nam navi "na przyssawkę" :D
Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tu macie linki do Business 2017 DVD1 ORAZ DVD2. Dla Polski DVD2.

https://mega.nz/#F!qZhX3KIR!NYOjdagmD-IQALtE-H81tA


Witam, pobrałem pliki z linku poniżej, jednak je teraz nagrać, tzn. czy na jednej płycie, jako obraz, przepraszam za banalne pytanie, ale dopiero kupiłem E90 z nawigacją, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
A to miła ciekawostka, bo wszelkie internetowe źródła pisały, że na 2018 Bussines już nie będzie...
Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że ktoś będzie miał obraz pod koniec tyhodnia. Jak się tylko pojawi to dam linka.

 

Super :D

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.