Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2017 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Bez_tytu_u_1.jpg

 

DVD 1 2017:

Andorra, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Gibraltar, United Kingdom, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg,

Monaco, Netherlands, Austria, Portugal, San Marino, Switserland, Slovenia, Spain, Czech Republic, Vatican City.

 

DVD 2 2017:

Bulgaria, Denmark, Germany, Estonia, Finland, Greece, Italie, Croatia, Latvia, Liechtenstein, Lituania, Norway, Austria,

Poland, Romania, Russia (incl Kalingrad, Sweden, Zwitserland, Slowak. Republic, Slovenia, Czech Republic, Ukraine, Hungary, Vatican City, Belarus.

 

BMW GPS High 2017 Europe WEST (DVD1) :

https://mega.nz/#!sxIX2L4T!7-ihf3LAKgSYOQqFrS4zPZAstJ0P5HN2pzlPZnSp5ZE

 

BMW GPS High 2017 Europe East (DVD2) :

https://mega.nz/#!BsQXSArJ!ntcibfdWqOcz-mmtUCnjOZyKdN3rBWJNEHOCuD5PAfA

http://chomikuj.pl/Jack1979/BMW/BMW+HIGH+2017/DVD+2

Hasło do chomika: e46

 

DVD2 ma podane że baza jest z dnia 2016-08-01. W moim mieście pojawiły się nowe drogi, więc na bank jest to 2017. Według mnie jest to kopia bez dodanych fotoradarów. Program POIson wyświetla takie punkty POI i ich ilości:

 

bmw dealer/service	0
petrol station	110508
car rental	12019
car park	116255
car park + public transport	3051
rest area	9191
automobile clubs	0
tourist attraction	19762
hotel	144083
restaurant	340573
bank	0
community centre	19161
library	23960
law courts	6726
fire station	0
military base	0
consulate/embassy	4889
cash dispenser	215305
tourist information	7645
museum	18744
theatre / civic centre	0
civic centre	0
sports centre	53530
church	0
monument	92003
amusement park	1599
park / recreation / fitness	34524
exhibition/convention centre	1449
hospital	17245
police	28455
town hall	74084
post office	90424
medical assistance	168025
chemist	0
shopping centre	12427
city centre	427917
theatre / civic centre	7350
golf course	2421
railway station	36919
airport	884
ferry	1957
bus station	5126
marina	2707
college/university	17116
entertainment	66242
border crossing	1712
motorcycles	409
car dealers	2462
trading estate	74185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz jak jest. Aktualizowana raz w miesiącu to jest Automapa. Bmw jak wychodzi już jest nieaktualna a do tego jest raz na rok :( Ja się wspomagam Yanoskiem. Bardziej chodzi o prędkość:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to forum komputerowe?

Lenistwo już osiągnęło apogeum.....może jeszcze nagrać Tobie i wysłać co ?

Temat nagrywania jest poruszany pięć razy na tydzień i wystarczy użyć opcji szukaj a nie powielać pytanie

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh....u mnie w e65 te mapy nie działają. Nagrałem na DVD-R verbatin z mode 2. A nawigacja chwile mieli i mówi ze nie ma CD i włożyć poprawna płytę.

 

A gdzie masz czytnik ?W bagażniku czy w środku ?

 

W bagażniku, a to ma jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie .W takim razie źle nagrałaś i próbuj dalej.Rozumiem ,że nagrywasz na dvd a nie cd jak napisałeś

Nagraj Nero nie wyższym niż 8 i żadnych tam mode2 nie ustawiaj.I jako obraz a nie dane

 

Oczywiście, ze na DVD :) problem w tym, że u mnie dostępność Windows jest dość ograniczona. MagicISO nagrywałem przez wirtualna maszynę , może to powoduje problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś chodzi mi o to, że Windows mam na wirtualnej maszynie i tam zainstalowany MagicISO. Obrazy ISO raczej się nie da nagrać przez natywne aplikacje z Windows. Krótko mówiąc czy nie lepiej będzie jak nagram mapy u kogoś na normalnym Windowsie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj normalnie u kogoś .I będzie ok.Chodzi mi o to ,że programy Windows nagrają obraz ale i tak nie będzie działał w tych navi.Bynajmniej mi nie udało się niczym tego osiągnąć dlatego polecam programem innym niż w Windows
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pojechał po mnie i poobrażał a nie wiem czy rozumie o co mi chodziło. Z chomika pobrałem chyba 16 plików po 200 mB i nie wiem czym je scalić w jeden obraz płyty. One nie mają rozszerzenia pozwalającego je rozpakować żadnym znanym mi pakerem. Pytałem o pomoc przy ich wypakowaniu bo dalej nie wiem czym to zrobić. Pierwszy raz takie coś spotkałem a trochę się sprawami komputerowymi już w życiu bawiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ciebie nie obraża kolego ale nie znasz podstaw nagrywania i wypakowywania to szukaj w Google.Nic nie scalasz.Wypakuj i nagraj obraz płyty.Jak już tego nie umiesz zrobić to jaśniej nie napisze nikt.Użyj Google i tyle

To nie obrażanie tylko odesłanie na inne forum tematyczne

 

Ps.pliki autora sprawdzone i wszystko jest ok

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Ty nie rozumiesz co czytasz. Nie mogę niczego rozpakować bo komputer nie rozpoznaje tych plików. Mam win rara a on ich nie widzi. Pliki nie mają rozszerzenia ani zip ani rar. Potrafisz ten fragment zrozumieć? Pytanie brzmi czy są to pliki innego pakera? Jeśli tak to jakiego? Jaśniej już nie mogę chyba zapytać. Dziś sprawdzę jakie pliki są na tym drugim linku ale nie mam zamiaru logować się na jakiejś nowej poza chomikiem stronie i dostawać później płatne smsy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ciężki przypadek trafił się .....napisałem że wczoraj pobrałam i wypakowalem bezproblemowo

Tylko Ty masz problem z tym .

 

Dobrze..zeby nie bylo iż jestem taki nieodobry,bez uczuć itp :norty: to napisze o możliwych przyczynach Twojego problemu

1.Pliki nie są do konca pobrane.Zalecam sprawdzenie przez chomika

2.Masz stary winrar.Pobierz najnowszy

3.Jesli nie dasz rady winrararem spróbuj 7zipem jak kolega wyzej napisal

4.Jesli to nie pomoze pobierz pliki z Mega

 

Innych problemów nie ma

 

Oj oj....chyba za dobry jestem :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.