Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2017 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja z Fotoradarami

BMW Navigation - Update DVD Road Map Europe HIGH 2017 Blitzer Edition

 

http://chomikuj.pl/sapcia28/BMW/BMW+Navigation+-+Update+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2017+Blitzer+Edition

 

 

Ta wersja nie ma fotoradarow

I tak jak ktos pisal ma tylko glowne drogi

 

Z fotoradarami znalazlem tylko z 2015r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Daruj sobie wersje z fotoradarami, bo bazy danych fotoradarów są z czasów gdzue nie trzeba było nawet tabliczek informacyjnych wsawiać o fotoradarze. Teraz będzie ci piszczec na fotoradary których juź nie ma. Od czasu janosika nikt nie aktualizował tych baz. Są po prostu stare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Fotoradarami

BMW Navigation - Update DVD Road Map Europe HIGH 2017 Blitzer Edition

 

http://chomikuj.pl/sapcia28/BMW/BMW+Navigation+-+Update+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2017+Blitzer+Edition

 

 

Ta wersja nie ma fotoradarow

I tak jak ktos pisal ma tylko glowne drogi

 

Z fotoradarami znalazlem tylko z 2015r

Blitzer Edition znaczy wlasnie fotoradary ale mogło np. w PL nie działać a tylko w DE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetna wiadomość jest. Thx.

Tylko muszę Cie jeszcze pomęczyć upierdliwie i zapytać czy kopiowałeś taka płytę osobiście? Bo ewentualnie kupie, skopiuje perfidnie i odeśle jeśli sie nic w następnych dniach nie pokaże w necie.

Chciałbym mieć 200% pewności zanim zacznę kombinować a wcześniej miałem Insignie i tam plyty były zabezpieczone przed kopiowaniem tak, ze nikt tego nie złamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Fotoradarami

BMW Navigation - Update DVD Road Map Europe HIGH 2017 Blitzer Edition

 

http://chomikuj.pl/sapcia28/BMW/BMW+Navigation+-+Update+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2017+Blitzer+Edition

 

 

Ta wersja nie ma fotoradarow

I tak jak ktos pisal ma tylko glowne drogi

 

Z fotoradarami znalazlem tylko z 2015r

Blitzer Edition znaczy wlasnie fotoradary ale mogło np. w PL nie działać a tylko w DE.

 

Żeby radary działały musisz mieć soft z taka funkcja. I nie ma znaczenia czy to PL czy DE ..muszą działać wszędzie.

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

To po co targasz jakieś nie pewne mapy. Jak w pierwszym poscie masz darmowe z mega i za pare zloty z chomika sprawdzone.

Co do roznic to wersja HIGH jest na dwoch DVD a professional na trzech DVD.

Pamietaj że napędy w tych navi mają po minimum 10 lat i mogą mieć problemy z czytaniem nagrywanych DVD. Nagrywaj wolno i na stacjonarnych nagrywarkach a nie w laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdze i ci powiem czy nowe:) Ściągam, ale wygląda obiecująco. NAV_DB_21730 jeszcze nie było. W zeszłym roku DVD2 nazywało się NAV_DB_21715.

 

Sprawdziłem i wygląda na nową. Data bazy jest z dnia 2017-02-10 więc może być. Rok wcześniej była z 2016-08-01.

Jest problem z nagraniem, bo płyta jest wypełniona ponad rozmiar. 3MB za dużo. Wywaliłem z Tables język hiszpański i się mieści. Pozniej sprawdze czy da rade nagrać z overburning bez wywalania.

 

Niestety moja nagrywarka BENQ oraz płyta SONY nie mieści tylu danych. Także usunąłem hiszpański i poszło. Wygląda na to że jest to wersja 2018, chociaż u mnie nie widać różnic, bo drogi pooddawali w wakacje, a oni aktualizacje skończyli w lutym:( Na pewno nie jest gorzej, co pozwala przypuszczać że to 2018. Poza tym wszystkie daty w plikach są na rok 2017, gdzie w zeszłym roku były na 2016. Na bank jest to DVD2, bo jest Polska:) Link do chomika kolegi:

http://chomikuj.pl/Ireneusz3901/BMW+2018+DVD2+HIGH+MK4

Niech ktoś targnie i opisze swoje wrażenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.